Remza & Langvila vs Gėlių bankas (81:86)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Gėlių banko“ šešetukas įveikė „Remza & Langvila“ komandą

2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 23:45 val., peržiūros: 1482

Ketvirtadienį, lapkričio 17 – ąją, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Remza & Langvila“ ir „Gėlių bankas“ komandų. Šeimininkai jau pirmoje atakoje atidarė savo taškų sąskaitą. Varžovai tą patį darė jau kitoje atakoje. Sužaidus porą minučių „Gėlių banko“ krepšininkai sužaidė sėkmingą atkarpą 0:7 ir atritūko nuo varžovų (5:12). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė tie patys 7 taškai ir nors šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą iki 2 taškų, bet svečiai užtikrintai sužaidė kėlinio pabaigą ir po pirmojo kėlinuko tebebuvo priekyje – 18:24.

Antrasis ketvirtis geriau prasidėjo svečiams – Ž.Danielius pataikė iš toli. Po šio metimo komandas skyrė jau 9 taškai. „Remza & Langvila“ krepšininkai kaip įmanydami stengėsi nepaleisti varžovų į priekį per toli, bet po to paties Ž. Danieliaus dvitaškio svečiai pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklę persvarą – 27:37. Antroji kėlinuko pusė buvo sėkmingesnė šeimininkams. Jų varžovų puolimas ėjo strigti, o įsižaidę „Remza & Langvila“ komandos žaidėjai iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes jau kvėpavo varžovams į nugarą -41:42. Paskutinę kėlinio minutę Ž.Danielius pelnė 5 taškus iš eilės ir sugrąžino savo komandai apčiuopiamą persvarą – 41:47.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyko inirtinga kova, abiejų komandų žaidimass išsilygino. T.Dudzevičius ir L.Baliūnas puolime tempė paskui save visą „Remza & Langvila“ komandą. Komandos viena po kitos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, bet nei vienai nepavyko susikurti didesnės persvaros. Sužaidus pusę trečiojo kėlinio minimalia persvara priekyje buvo svečiai – 56:57. Lygus žaidimas tęsėsi visą kėlinį ir prieš lemiamą ketvirtį komandas visdar skyrė vos 1 taškelio „Gėlių banko“ komandos persvara – 65:66.

Ketvirtojo kėlinio pradžią aktyviai pradėję šeimininkų komandos krepšininkai netrukus sugebėjo išlyginti rezultatą, bet persverti jo savo naudai nepavyko. O šešiese susirinkę jų varžovai nemažino apsukų ir įpusėjus kėliniui vėl atitrūko – 72:78. Per likusį rungtynių laiką „Remza & Langvila“ komandos krepšininkai nebesugebėjo atkurti intrigos šiame mače ir turėjo pripažinti varžovų „Gėlių banko“ pergalę rezultatu 81:86.

Po rungtynių pakalbintas „Gėlių banko“ komndos lyderis Žilvinas Danielius džiaugėsi, kad nors ir negausiai susirinkp komanda, bet vistiek pavyko iškovoti pergalę: „Rungtynės buvo sunkios, mūsų mažai susirinko, bet pavyko sužaisti ir švesti pergalę. Varžovų buvo daug, buvo didelė rotacija, o mūsų, kaip sakiau, susirinko tik šesi. Šiandien buvo gera diena, mums pasisekė, mes laimėjom.“

Remza & Langvila: Tadas Dudzevičius – 26 tšk. (14 atk. kam.), Narūnas Čekaitis – 19 tšk. (11 atk. kam.), Raimondas Baliūnas – 14 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Arūnas Abromaitis – 12 tšk.

Gėlių bankas: Žilvinas Danielius – 44 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Folkmanas – 18 tšk., Karolis Armalis – 11 tšk. (9 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Rolandas Stagniūnas – 10 tšk.

„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Vilmista“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Remza & Langvila“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:34 val.)Aštuntfinalį „Remza & Langvila“ pradėjo pergalingai (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:54 val.)Po ilgosios petraukos įsibėgėjusi „Enerstena“ įveikė „Remza & Langvila“ šešetuką (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:32 val.)Per anksti patikėję pergale „Best 4 You“ nusileido „Remza & Langvila“ ekipai (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Coca Cola“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 02:04 val.)„Gėlių bankas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė šešiese susirinkusius „Vilmistos“ krepšininkus (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 00:14 val.)„Remza & Langvila“ pasiekė antrąją pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:06 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)