Remza & Langvila vs Best 4 You (71:67)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Per anksti patikėję pergale „Best 4 You“ nusileido „Remza & Langvila“ ekipai

2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 22:49 val., peržiūros: 1149

Ketvirtadienį, vasario 9 dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Remza & Langvila“ ir svečių „Best 4 You“ komandos.

Rungtynių pradžią šeimininkai pradėjo sėkmingiau – svečiai nerado jokių priešnuodžių prieš šeimininkų gynybą, o „Remza& Langvila“ ir toliau didino savo pranašumą prieš svečius. Artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą šeimininkai padidino savo persvarą iki 7 taškų. Po pirmojo kėlinio rezultatas 20:13.

Antrajame kėlinyje šeimininkų ekipoje įvyko perversmas – viskas apsivertė aukštyn kojomis, o svečiai pradėjo pataikyti sudėtingus metimus ir įpusėjus antrajam kėliniui rezultatas jau buvo lygus. Šeimininkai paprašė minutinės pertraukėles, bet jiems taip ir nepavyko išlyginti rezultato iki antrojo kėlinio pabaigos. Po dviejų kėlinių rezultatu 30:32 pirmavo svečiai.

Po ilgosios pertraukos nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo nei 4 taškai. Įpusėjus trečiajam kėliniui varžybose ir toliau vyko arši kova – abi komandos norėjo šiandien pasiekti pergalę. Artėjant trečiajam kėliniui prie pabaigos šeimininkai pataikė keletą sunkių metimų ir susikrovė 6 taškų persvarą, bet svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir trečiąjį kėlinį užbaigė spurtu bei prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 1 tašku (49:50).

Lemiamame ketvirtyje „Best 4 You“ pajuto, kad gali šiandien iškovoti antrąją pergalę. Sužaidus daugiau nei pusę kėlinio svečiai buvo vis dar priekyje ir atrodė, kad pergalė pasiekiama ranka. Likus žaisti 32 sekundes iki rungtynių pabaigos svečiai pirmavo 3 taškais, bet T. Galinauskas smeigė tolimą metimą ir išlygino rungtynių rezultatą. Svečiai jau buvo patikėję, kad iškovojo pergalę dar nenuaidėjus paskutinio kėlinio sirenai, o šeimininkai tuo pasinaudojo ir šaltakraujiškai sužaidę paskutines rungtynių sekundes iškovojo pergalę rezultatu 71:67.

„Remza & Langvila“: Tadas Dudzevičius 17 tšk. (15 atk. kam.), Tadas Galinauskas 18 tšk., Raimondas Baliūnas 16 tšk. (6 rezult. perd.), Arūnas Abromaitis 7 tšk. (9 atk. kam.).

„Best 4 You“: Mantas Maslenikovas 38 tšk. (8 atk. kam.), Andrius Krylovas 10 tšk., Mantas Juščius 8 tšk. (14 atk. kam.), Tomas Lincevičius 7 tšk. (10 atk. kam.).

„Vilmista“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Remza & Langvila“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:34 val.)„Coca Cola“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 02:04 val.)Net 18 taškų deficitą per kėlinį panaikinę „Best 4 You“ išplėšė pratęsimą ir palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Gėlių banko“ šešetukas įveikė „Remza & Langvila“ komandą (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)Aštuntfinalį „Remza & Langvila“ pradėjo pergalingai (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:54 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 23:48 val.)„Ryterna“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Best 4 You“ krepšininkais (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:19 val.)„ASS & Endress + Hauser“ tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:16 val.)