Sparta vs Vilkai (89:61)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 14 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Spartos“ septynetas „Vilkams“ šįkart buvo neįkandamas varžovas

2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 01:37 val., peržiūros: 1114

Antradienį, vasario 14 dieną, Milikonių pgr. m-klos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, L pogrupio rungtynės, tarp vietos „Spartos“ ir svečių „Vilkų“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje geriau atrodę šeimininkai iki ilgosios petraukos sugebėjo atitrūkti minimalia persvara, tačiau po ilgosios pertraukos svečiams pritrūko jėgų ir tikslumo, ko pasekoje „Spartos“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir išlaikė ją iki rungtynių pabaigos 89:61 (22:17, 14:18, 28:16, 25:10).

Rungtynių pradžioje žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau „Vilkams“ pavyko kiek atitrūkti. Vis tik, G. Prabulio metimai leido šeimininkams iki kėlinuko pabaigos perimti iniciatyvą – 22:17. Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę svečių krepšininkai gan greit prisivijo varžovus. Ilgai netrukus „Vilkai“ sumažino skirtumą tarp komandų iki 2 taškų, tačiau ir toliau tiksliau žaidę šeimininkų krepšininkai greit atstatė 6 taškų persvarą. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę svečiai sugebėjo sumažinti deficitą iki minimumo – 36:35.

Po pertraukos, kurį laiką, žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau vėliau spurtavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą. Trečiojo kėlinuko viduryje G. Prabulio ir T. Šorio vedama „Spartos“ komanda spurtavo bei visiškai sugriovė priešininkų gynybą ir įgijo 14 taškų persvarą – 64:51. Paskutinės rungtynių dalies eigoje komandos ir vėl žaidė apylygiai, todėl skirtumas tarp jų praktiškai nesikeitė. Vis tik, didesnį atsipalaidavimą jautę spartiečiai krepšininkai užtikrintai užbaigė rungtynes ir pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 89:61.

Po pergalės nugalėtojų treneris Šarūnas Sobolis kalbėjo: „Šiandien prieš rungtynes prisiminėme, kad šitoje lygoje jau buvome pergalės skonio. Pasižiūrėjome kokiu rezultatu pralošėme pirmąsias tarpusavio rungtynes ir šiandieną susiėmėm ir atsirevanšavome.“

„Sparta“: Giedrius Prabulis – 35 tšk. (10 išpr. praž.), Tomas Šorius – 21 tšk., Mindaugas Kaselis – 11 tšk. (14 atk. kam., 14 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Vilkai“: Mindaugas Alekna – 19 tšk., Benas Narbutas – 14 tšk., Marius Geštautas – 10 tšk.

„Grande“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ išsivežė sunkią pergalę iš „Vilkų“ tvirtovės (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ net 95 taškų skirtumu įveikė „Vilkus“ , kur pasiekė ne vieną lygos rekordą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 00:02 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:27 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ palaužė „Dentist Team“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:41 val.)„United ‒ „Alta transportas““ palieka „Vilkus“ be pergalių (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:13 val.)