Callcredit vs SD Ranga (68:73)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„SD Ranga“ gerai pradėjo rungtynes ir iškovojo pergalę

2017 sausio 20 d., Penktadienis, 06:35 val., peržiūros: 1201

Ketvirtadienį, sausio 19 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „Callcredit“ bei svečių „SD Rangos“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri be didesnių problemų rinko taškus puolime ir visiškai uždarė aikštelės šeimininkų puolimą, kas leido jiems jau po pirmojo kėlinio turėti dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai, o „SD Ranga“ užtvėrė visus kelius savo varžovams kovoje dėl pergalės.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri pirmoji pelnė aštuonis taškus be atsako ir privertė savo varžovus imti minutės pertraukėlę. Sužaidus beveik pusę kėlinio, pirmuosius taškus pelnyti pavyko ir aikštelės šeimininkams. Vėliau abiejų komandų puolimas ir dar labiau įsivažiavo, bet tai nesutrukdė „SD Rangos“ ekipai įgyti jau dviženklį pranašumą, kurį jie išlaikė iki pat kėlinio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 8:19. Antrajame kėlinyje komandos nestokojo jėgų puolime ir tai atsispindėjo rezultate. Joms pavyko kur kas lengviau rinkti taškus abejose aikštelės pusėse. „Callcredit“ ekipa pelnydavo kelis taškus paeiliui, kurie apkarpydavo jų atsilikimą iki vienženklio, tačiau netrukus kelias atakas sėkmingai užbaigdavo ir svečių ekipa ir atstatydavo dviženklį pranašumą. Visgi, kėliniui einant į pabaigą, aikštelės šeimininkams buvo pavykę sumažinti atsilikimą tik iki dviejų taškų, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė „SD Ranga“ ekipa ir vėl kiek nutolo nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:38.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečių ekipa. J. Draudvilos vedina „SD Rangos“ ekipa kėlinuką pradėjo 13:3 spurtu, kuris leido jiems įgyti jau rekordinį pranašumą šiose rungtynėse. Vėliau, kelias sėkmingas atakas surezgė „Callcredit“ ekipa ir vėl pradėjo artėti prie savo varžovų. Galiausiai, pačioje kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako, kurie juos dar labiau priartino prie svečių ekipos, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 52:57. Lemiamą ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau tuomet svečiai pelnė aštuonis taškus paeiliui, kurie leido jiems vėl kiek atsipūsti. Kiek vėliau, skirtumas tarp komandų vėl išaugo iki dviženklio. Rungtynėms einant į pabaigą, „Callcredit“ suruošė paskutinį šturmą, kuris leido jiems priartėti iki penkių taškų. Visgi, per kiek daugiau nei minutę, likusį laiką, nei vienas ekipai pasižymėti nepavyko, o tai nulėmė „SD Rangos“ pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:73.

Callcredit: Vytautas Jurkevičius – 26 tšk. (8 išpr. praž.), Valdas Šluta – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Šiumeta – 7 tšk.

SD Ranga: Mantas Pukalskas – 19 tšk. (13 atk. kam.), Vilius Kudokas – 17 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Justas Draudvila – 17 tšk.

„SD Ranga“ aštunfinalį pradėjo užtrinta pergale prieš „Coca-Colą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:20 val.)„Ryterna“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 20:08 val.)„SD Ranga“ pirmoje pusėje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:21 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką (2017 sausio 06 d., penktadienis, 00:53 val.)„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)„SD Ranga“ užtikrintai įveikė „Coca Colos“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 21:09 val.)„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„SD Ranga“ su kaupu atsirevanšavo „Artstone“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos žengė į pusfinalį (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 23:25 val.)