Lietuvos geležinkeliai vs Omega (77:74)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos geležinkeliai“ atsilaikė prieš „Omegą“ ir pasiekė pirmą pergalę

2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 22:18 val., peržiūros: 1270

Trečiadienį, spalio 26 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lietuvos geležinkelių“ ir svečių „Omegos“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje priekyje žengusi „Omega“ trečiame kėlinuke paleido iniciatyvą, kurią iki pat susitikimo pabaigos išlaikę aikštės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 77:74 (11:15, 16:18, 34:13, 16:28).

Susitikimą geriau pradėjusi „Omega“ iškart šovė į priekį, tačiau čia pat iš toli pasižymėjęs L. Gudanavičius sumažino „Lietuvos geležinkelių“ deficitą iki trijų taškų. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę svečiai turėjo keturių taškų atotrūkį. (11:15). Antrojo ketvirčio pradžioje spurtą 0:10 surengusi „Omega“ skirtumą tarp komandų padidino iki keturiolikos taškų. Per greitai ant laurų užmigę svečiai atsipalaidavo gynyboje, ko pasekoje A. Grabauskas smeigė du tolimus metimus iš eilės, taip sumažindamas savo komandos atsilikimą iki aštuonių taškų. Čia pat susiėmę svečių ekipos žaidėjai susigrąžino dviženklį pranašumą, tačiau kėlinuką geriau užbaigę „Lietuvos geležinkeliai“ ilsėtis išėjo turėdami šešių taškų deficitą. 27:33.

Po ilgosios pertraukos prabilo abiejų ekipų snaiperiai, kurie keitėsi taikliais tolimais šūviais, todėl skirtumas tarp komandų kurį laiką išliko tie patys šeši taškai. Vis tik, įpusėjus trečiajam ketvirčiui spurtą 13:0 surengę „Lietuvos geležinkeliai“ sugebėjo ne tik panaikinti susikaupusį deficitą, bet ir įgyti aštuonių taškų persvarą. Akivaizdžiai pasimetę „Omegos“ žaidėjai ėmė dar labiau klysti, kuo puikiai pasinaudoję šeimininkai smeigė dar tris tolimus metimus iš eilės ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo penkiolikos taškų persvarą. (61:43). Ketvirto kėlinuko pradžioje jautį už ragų griebusi „Oemga“ grąžino į rungtynes intrigą, sumažindama deficitą iki keturių taškų. Nuo šio momento tarp komandų užvirė kieta kova, tačiau antras rungtynes iš eilės ant to paties grėblio neužlipę „Lietuvos geležinkeliai“ sugebėjo išsaugoti pranašumą bei pergalę savo rankose. 77:74.

Po pergalės Tomas Žvirblis nedaugžodžiavo: „Pergalę pasiekti padėjo sėkmė, nes eilinį kartą prie spaudimo perskubėjome, dar neišmokę pereiti. Turbūt todėl ir padėjo sėkmė“.

„Lietuvos geležinkeliai“: Mindaugas Visockis – 16 tšk., Tadas Šimkus – 15 tšk., Tadas Chochlovas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Omega“: Mantas Zubavičius – 17 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Donatas Šliogeris – 12 tšk., Emilis Kuzabavičius – 10 tšk., Karolis Valiulis – 10 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ iššvaistė 23-ijų taškų persvarą ir patyrė skaudžią nesėkmę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:28 val.)Pranašumą išsaugoję „Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė antrą pergalę (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po prasto pirmo kėlinio atsitiesė ir iškovojo užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 17:59 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Omega“ susitvarkė su „Acme“ (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:58 val.)„ACME“ įveikė „Omegą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:42 val.)