Enerstena vs Lietuvos geležinkeliai (47:55)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“

2016 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 19:30 val., peržiūros: 1221

Gruodžio 11 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „Lietuvos geležinkelius“. „Enerstena“ buvo laimėjusi vieną kartą ir šešis kartus buvo pralaimėjusi. „Lietuvos geležinkeliai“ buvo laimėję tris kartus ir keturis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais (4:4). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Lietuvos geležinkeliai“ (4:12). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos „Lietuvos geležinkeliai“ paprašė minutės pertraukėlės (6:15). Po jos devynis taškus be atsako pelnė „Enerstena“ (17:15). Kėlinys baigėsi rezultatu 19:16.

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (19:22). Tik penktą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Enerstena“ (22:22). Vėliau „Lietuvos geležinkeliai“ gynėsi be klaidų. Antroje kėlinio pusėje devyni be atsako pelnyti taškai leido jiems padidinti pranašumą iki devynių taškų (22:31).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu „Lietuvos geležinkelių“ tritaškiu (22:34). Sužaidus šešias minutes kėlinyje komandas skyrė aštuoni taškai (28:36), o minutės pertraukėlės paprašė „Lietuvos geležinkeliai“. Po jos septynis taškus be atsako pelnė svečiai (28:43). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 14 taškų (30:44).

Pirmomis ketvirto kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė 13 taškų (38:51), o minutės pertraukėlės paprašė „Lietuvos geležinkeliai“. Paskutinėmis rungtynių minutėmis geriau rungtyniavo „Enerstena“, bet atkūrti intrigos rungtynėse jie nesugebėjo (47:55). „Enerstena“ pralaimėjo septintą kartą, o „Lietuvos geležinkeliai“ iškovojo ketvirtą pergalę.

„Lietuvos geležinkelių“ treneris Tomas Žvirblis: „Komandos tikriausiai panašaus pajėgumo. Manau pasisekė mums labiau, nes žaidėme agresyviau ir gynyboje vieni kitiems labiau padėjome.“

Enerstena: Edgaras Daniliauskas – 16 tšk., Rytis Sadauskas – 11 tšk., Nerijus Aleknavičius – 8 tšk. (8 išpr. praž.)

Lietuvos geležinkeliai: Tomas Žvirblis – 14 tšk., Tadas Šimkus – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Visockis – 7 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ atsilaikė prieš „Omegą“ ir pasiekė pirmą pergalę (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 17:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)Pranašumą išsaugoję „Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė antrą pergalę (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)Lietuvos geležinkeliai pervažiavo RIMO&Patikima linija barjerą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 23:48 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)