Kauno technikos kolegija vs Kauno TPMC ‒ 2 (65:73)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Kauno Technikos kolegija neatlaikė Kauno TPMC-2 išbandymo ir nusileido atkaklioje kovoje

2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 20:39 val., peržiūros: 799

Trečiadienio vakarą Kauno technikos kolegijos sporto salėje šeimininkai ( tuo pačiu pavadinimu ) priėmė svečius Kauno TPMC-2 vaikinus. Rungtynių pradžia žadėjo atkaklią kovą. Svečių taškų sąskaitą atidarė R.Jazbutis dvitaškiu išvedęs savo komandą, į priekį. Į tai šeimininkai atsakė taiklia E. Pociaus bauda. Sužaidus maždaug 5 min 4 taškus iš eilės pelnė svečių žaidėjas R.Jazbutis ir padidino savo komandos pranašumą iki 4:10, bet netrukus po taiklių J.Vasaitis dvitaškio, bei E.Pocius tritaškio skirtumas tirpo iki minimumo 9:10 ir minutės pertraukėlės jau prašė Kauno TPMC-2. Kėliniui artėjant link pabaigos svečių žaidėjas R.Gečas pataikė vieną, o netrukus ir antrą dvitaškį ir po pirmojo kėlinio 12:18 priekyje svečiai. Antrajame ketvirtyje ir toliau daug metimų skriejo pro šalį ir žaidimas nevyko labai rezultatyviai. Skirtumas tarp komandų vis dar buvo panašus 4-6 taškai. J.Vasaitis kėlinio viduryje pelnęs 5 taškus mažino skirtumą iki 4. Besibaigiant paskutinei kėlinuko atakai išprovokavęs pražangą V.Alonderis įmetė vieną baudos metimą ir skirtumas beliko vos 2 taškai, o visa pagrindinė kova nusikėlė jau į antrąją rungtynių pusę 27:29.

Trečiajame kėlinyje tikru šeimininkų komandos lyderiu puolime patapo jau minėtas V.Alonderis, kuris pats vienas įmetė 9 taškus per šį kėlinį, Svečių komandoje vienas jos lyderių R.Jazbutis ėmėsi iniciatyvos ir taip pat pelnė 8 taškus savo komandai šiame kėlinyje, o kiek sėkmingiau nuo suoliuko kilę komandos draugai, pakaitomis prisidėjo prie to, jog po 3 kėlinių rezultatas taptų 42:49 pastarųjų naudai. Atrodo visus netaiklius metimus išmėtę abiejų komandų žaidėjai taiklių metimų serijas pasiliko lemiamam ketvirčiui. Nors kėlinio pradžioje svečiai atitrūko iki pavojingos 10 taškų ribos, tuoj pat į tai atsakė du Š.Pranckevičius tolimi šūviai. Svečių gretose po dvitaškį pridėjo P.Maciulevičius,G.Bernackas,M.Birutis. Kai jau atrodė, kad viskas kaip ir aišku tuomet atėjo metas šeimininkų žaidėjo J.Vasaitis solo pasirodymui. Šis vaikinas pelnė net 11 taškų iš eilės ir likus 2 minutes tirpdydamas atsilikimą iki 2 taškų įnešė tikrą sumaištį bei grąžino intrigą į rungtynes. Po minutės pertraukėlės Kauno TPMC-2 nusprendė nebejuokauti, o iniciatyvos ėmėsi R.Gečas. Jo 6 taškai ir dabar jau desperatiški šeimininkų tritaškiai nulėmė, kad pergalę rezultatu 65“73 iškovojo svečiai Kauno TMPC-2 vaikinai.

„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Return“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Kauno technikos kolegija“ nepasispriešino „Ryterna Group“ komandai (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Kauno technikos kolegija“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „BK Centre ‒ 2“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:07 val.)„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2017 sausio 21 d., šeštadienis, 15:06 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)Po inirtingos kovos „Kauno TPMC ‒ 2“ patiesė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 20:50 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)