BK Centre ‒ 2 vs Kauno technikos kolegija (71:56)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 21 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus

2017 sausio 21 d., Šeštadienis, 15:06 val., peržiūros: 1161

Šeštadienį, sausio 21 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos "Top Sport " pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko K pogrupio apatinėje lentelės dalyje esančios komandos – namuose žaidę "BK Centre – 2" (2-8) ir svečiuose žaidę „Kauno technikos kolegijos“ (1-9) krepšininkai.

Rungtynes 0:4 pradėjo „Kauno technikos kolegijos“ ekipa, tačiau „BK Centre – 2“ į tai atsakė 8 taškais paeiliui ir po E. Beržinsko metimo pirmavo 8:4. Šeimininkai po to visą laiką buvo priekyje, bet G.Katilius penkiais taškais kėlinuko pabaigoje, sumažino svečių deficitą iki minimumo 14:13.

Antro kėlinuko pradžioje „BK Centre – 2“ komandiniu žaidimu spurtavo ir įpusėjus ketvirčiui jau turėjo dviženklį pranašumą 29:17. Tačiau labai greitai „Kauno technikos kolegija“ po M. Palaimos tolimo šūvio ir V. Alonderio keturių taškų paeiliui priartėjo iki 29:24. Visgi, tada T.Tugutov įsmeigė tritaškį, taip numalšindamas svečių spurtą. Pasibaigus antrajam kėlinukui 36:29 priekyje buvo „BK Centre – 2“.

Trečiajame kėlinuke daugiausia M. Parvalkevičiaus dviejų tolimų šūvių dėka svečiai iškart sumažino „BK Centre – 2“ ekipos persvarą iki trijų taškų 40:37. Tačiau tada iškart tolimą metimą pataikė P.Kirilenko, šeimininkų spurtą dar pratęsė S.Pedos ir šeimininkai buvo priekyje 51:40.

Paskutiniajame kėlinuke „Kauno technikos kolegijos“ ekipai jau pradėjo trūkti jėgų, o „BK Centre – 2“, vedini P.Kirilenko, kurio įspūdingas blokas papuošė ketvirtą šių rungtynių kėlinį, ir S.Pedos dar labiau padidino šeimininkų pranašumą ir „BK Centre – 2“ iškovojo trečiąją pergalę šiame sezone, už savęs jau dviejomis pergalėmis palikdamas šios dienos priešininkus. Galutinis rungtynių rezultatas 71:56.

BK Centre ‒ 2: Pavel Kirilenko – 22 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Stas Pedos – 21 tšk., Denis Malinauskas – 9 tšk.

Kauno technikos kolegija: Marius Palaima – 17 tšk. (15 atk. kam.), Gytautas Katilius – 11 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Parvalkevičius – 11 tšk.

„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno liberalai“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 18:45 val.)Užtikrintai žaidusi KK „13“ nepaliko vilčių „Kauno technikos kolegijai“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 23:45 val.)