Omega vs Hidraulinės sistemos (82:92)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 15 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Emocingame susitikime „Hidraulinės sistemos“ ekipos spurtas ketvirtame kėlinyje ir pergalė prieš „Omega“ krepšininkus

2022 vasario 15 d., Antradienis, 23:16 val., peržiūros: 325

Vasario 15 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko Įmonių lygos C pogrupio ekipos – "Omega" (7-3) ir "Hidraulinės sistemos" (6-4).

Rungtynes "Hidraulinės sistemos" pradėjo spurtuodami 0:13, o "Omega" pirmuosius taškus įmetė sužaidus beveik septynias minutes. Įgytą dviženklę persvarą svečiai išlaikė iki kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus buvo priekyje 10:21.

Antrą kėlinį puikiai pradėjo "Omega" ekipa, kuri po T. Baumilos metimų priartėjo iki 18:23. Vėliau šeimininkai tritaškiais metimais lygino rezultatą. Įpusėjus susitikimui 40:40.

Trečiasis kėlinys prasidėjo jau šeimininkų spurtu 11:1, kas leido jiems nutolti dviženkliu pranašumu 51:41. Bet į tai "Hidraulinės sistemos" atsakė irgi spurtu 0:7 ir priartėjo per vieną metimą 51:48. Trijų taškų skirtumas rungtynėse išliko iki kėlinio pabaigos, kuris baigėsi esant rezultatui 64:61.

Ketvirto kėlinio pradžioje "Hidraulinės sistemos" perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įpusėjus kėliniui po V. Šalčiaus metimo iš po krepšio kiek nutolo – 72:79. Po šio spurto "Omega" jau neatsitiesė ir turėjo pripažinti svečių pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 82:92 (10:21, 30:19, 24:21, 18:31).

Mindaugas Samuolis

„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus (2022 kovo 01 d., antradienis, 20:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: užtikrinta Hidraulinės sistemos pergalė prieš Coca-Cola (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)Permainingoje dvikovoje ‒ K. Timofejevo vedamos „Omega“ ekipos pergalė prieš „Promatik“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje įveikė savo varžovus (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 18:57 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Adma pergalė prieš Omega (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 23:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)Šešiais J. Stanaičio dėjimais pažymėtose rungtynėse nesunki „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Omega“ penketuką (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)