Omega vs Adma (80:117)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 16 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje: užtikrinta Adma pergalė prieš Omega

2022 kovo 16 d., Trečiadienis, 23:58 val., peržiūros: 275

Ketvirtadienį, kovo 16 diena, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Įmonių lygos C pogrupio varžybos tarp šeimininkų- Omega bei svečių- Adma

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi svečiams. Realizavę 8 tritaškius iš 10, Adma greitai įgyjo dviženklį pranašumą- 24:41. Antrajame kėlinyje svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus iš toli, tuo pasinaudoję Omega pradėjo mažinti skirtumą tarp komandų. Puikus N. Rutkausko žaidimas puolime (15 tšk), leido šeimininkas sušvelninti deficitą iki dešimties taškų- 51:61. Trečiajame kėlinyje geras M. Puotkalio (15 tšk) žaidimas padėjo svečiams grįžti į rungtynių ritmą. Greitomis atakomis žaidę Adma į ketvirtą kėlinį išsinešė 27 taškų pranašumą- 68:95. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumas, 5 žaidę Omega nepavyko prisivyti svečių bei turėjo pripažinti pralaimėjimą, rezultatu: 80:117 (24:41, 27:20, 17:34, 12:22).

11 atk. kam.

Įmonių lygoje: Freda pergalė prieš Omega (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 21:02 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: Adma pergalė prieš Hidraulinės sistemos (2022 balandžio 19 d., antradienis, 21:24 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti Adma pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 balandžio 05 d., antradienis, 20:42 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)Permainingoje dvikovoje ‒ K. Timofejevo vedamos „Omega“ ekipos pergalė prieš „Promatik“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:21 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Lemora & Minaltra“ įrodė pranašumą prieš „Admą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:39 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Adma“ triuškinama persvara įveikė „Hidraulines sistemas“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 22:50 val.)Emocingame susitikime „Hidraulinės sistemos“ ekipos spurtas ketvirtame kėlinyje ir pergalė prieš „Omega“ krepšininkus (2022 vasario 15 d., antradienis, 23:16 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus (2022 kovo 01 d., antradienis, 20:58 val.)