Omega vs Vėjų linija & Garliavos duona (70:64)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Omega apgynė savo sienas prieš Vėjų Linija&Garliavos Duona

2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 1029

Šį trečiadienio vakarą Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Imonių lygos susitikimas, kuriame aikštelės šeimininkai Omega priėmė Vėjų Linija&Garliava krepšininkus. Susitikimą pradėjo E. Kuzabavičiaus dvitaškis į kurį tuoj pat atsakė toks pat sėkmingas A. Railos metimas. Komandoms apsikeitus dar po keletą metimų ir kėliniui persiritant į antrąją pusę M.Daunoravičius ir A.Raila tritaškiai ženkliai timtelėjo svečius į priekį. Omegą į priekį traukė E.Kuzabavičius, bet po dar vieno A.Raila tolimo šūvio 15:22 pirmąsias 10 minučių laimi Vėjų Linija&Garliavos Duona. Antrajame ketvirtyje ir toliau vyko atkakli kova, tačiau keletas sėkmingesnių svečių metimų leido pirmą kartą šiose rungtynėse įgyti dviženklį pranašumą. Kėliniui artėjant prie pabaigos 2 taiklūs D. Šliogerio dvitaškiai neleido dar labiau pabėgti svečiams, bet po antrojo šiame ketvirtyje R. Rapalo tritaškio komandas jau skyrė 12 taškų 28:40 Vėjų Linija&Garliavos Duona naudai.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai greičiausiai prisiminė, kad raktas į pergalę prasideda nuo geros gynybos. Svečiai vis sunkiau rasdavo kelius link krepšio tuo tarpu Omega daugiausia J.Puluikio pastangomis puolime artėjo prie varžovų 47:49 jau tik 2 taškų Omega deficitas prieš lemiamą ketvirtį. Paskutiniame kėlinuke darbo ėmėsi šeimininkų kapitonas D.Šliogeris savo prasiveržimais draskęs varžovų gynybą. Likus 3 minutes rezultatas dar buvo lygus tačiau tuomet dar vienas D. Šliogerio dvitaškis, bei svarbus E. Kuzabavičiaus tritaškis leido įgyti nebepajudinamą 5 taškų persvarą šeimininkams. Atkaklių rungtynių pabaiga skelbė Omegos pergalę rezultatu 70:64.

Celsis lygioje kovoje privertė pasiduoti Vėjų linija & Garliavos duona (2017 balandžio 04 d., antradienis, 21:30 val.)Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:15 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)Trečiajame ketvirtyje atitrūkusi „Omega“ pranoko „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:05 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)Sėkmingiau antrą pusę sužaidusi „Alaina & Limobus“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 21:05 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)