Pikenpokas vs BC „Game On“ (70:60)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 16:05 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

“Pikenpokas“ tritaškių pagalba ir antrą kartą nugalėjo BC „Game On“

2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 17:26 val., peržiūros: 337

Kovo 20 dieną LSMU sporto salėje buvo sužaistos II lygos Didžiosios taurės antrosios šešioliktfinalio rungtynės tarp “Pikenpokas“ ir BC „Game On“ ekipų. Pirmąsias ekipų rungtynes “Pikenpokas“ buvo laimėjęs trimis taškais.

Rungtynių pradžioje po penkių tolimų metimų “Pikenpokas“ pirmavo 15:7. Nors BC „Game On“ iškart artėjo iki keturių taškų, tačiau kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie ir pirmavo pasibaigus kėliniui 23:14.

Antrajame kėlinyke jau svečiai prapliupo tritaškiais, kas leido artėti prie varžovų. Įpusėjus kėliniui 34:30. Toliau kova vyko labai atkakli ir sulig kėlinio pabaigą skelbiančia sirena pataikytas I. Spūdžio tritaškis nuo lentos kirpo šeimininkų persvarą iki minimumo – 41:40.

Trečiajame kėlinyje “Pikenpokas“ po keturių paeiliui tolimų šūvių tolo iki dviženklio pranašumo ir po trijų kėlinių pirmavo 59:46.

Lemiamame kėlinuke abiejų ekipų puolimas visiškai sustojo, o tai naudingiau buvo šeimininkų ekipai, kuri išlaikė susikrautą pranašumą ir antrą kartą nugalėjo BC „Game On“ bei žengia toliau Didžiojoje taurėje. Galutinis susitikimo rezultatas 70:60 (23:14, 18:26, 18:6, 11:14).

Tadas Šiugždinis

„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)BC „Game On“ atlošė dvidešimties taškų skirtumą ir antrą kartą įveikė „UNO“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 21:41 val.)Birštono SC “Olimpas“ nesunkiai nugalėjo BC „Game On“ krepšininkus (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:01 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:09 val.)Po 2 pratęsimų „Pusė velnio“ palaužė BC „Game On“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:21 val.)„ICE“ minimaliu skirtumu įveikė „BC „Game On“ ekipą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Pikenpokas“ su pasimėgavimu iškovojo triuškinančią pergalę (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Pikenpokas“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)„Gatvės vaikai“ turėjo pripažinti BC „Game On“ ekipos pranašumą (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Pikenpokas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 23:22 val.)