Kaunas Metal vs Eldažnis & Limobus.lt (79:51)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 17 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kaunas Metal“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Eldažnis & Limobus.lt“ pasipriešinimu

2021 gruodžio 17 d., Penktadienis, 21:42 val., peržiūros: 253

Gruodžio 17 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Įmonių lygos B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Kaunas Metal“ (3-3) ir svečių „Eldažnis & Limobus.lt“ (1-5).

Rungtynių pirmajame kėlinyje „Eldažnis & Limobus.lt“ sumetė keturis tritaškius ir beveik visą kėlinį keliais taškais buvo priekyje, tačiau po šeimininkų žaidėjo R. Kabašinsko tolimo šūvio paskutinę kėlinio sekundę „Kaunas Metal“ pirmavo 18:16

Antro kėlinio pradžioje šeimininkai iškart nutolo iki 22:16. Visgi, į tai „Eldažnis & Limobus.lt“ atsakė spurtu ir išsiveržė į priekį 24:28. Bet kėlinio pabaigoje kelias greitas rezultatyvias atakas surengę „Kaunas Metal“ krepšininkai vėl persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai ir įpusėjus susitikimui pirmavo 34:31.

Trečiajame kėlinyje abi ekipos sunkiai rinko taškus, tačiau kėlinio pabaigoje „Kaunas Metal“ surengė nedidelį spurtą, po kurio buvo priekyje 52:40.

Ketvirtame kėlinuke svečių puolimas visiškai užstrigo, kuo pasinaudojusi „Kaunas Metal“ įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 79:51 (18:16, 16:15, 18:9, 27:11).

5 rezult. perd.

„Promatik“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:05 val.)Nuo pirmų rungtynių minučių pirmavusi „Remza“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:21 val.)Plastena nepasigailėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 08:55 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Eldažnis & Limobus.lt pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 22:22 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ be kovos nugalėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Kaunas Metal“ atkaklioje kovoje nusileido „Hidraulinės sistemos“ (2022 gegužės 30 d., pirmadienis, 21:36 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Eldažnio & Limobus.lt“ komandą (2022 vasario 01 d., antradienis, 21:10 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)