Lietuvos geležinkeliai vs Kauno tiltai (47:67)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 21:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno tiltai“ ir toliau žengia be kluptelėjimų

2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 23:17 val., peržiūros: 1028

Antradienį, gruodžio 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lietuvos geležinkelių“ ir svečių „Kauno tiltų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios atitrūkę svečiai nesuteikė varžovams jokių vilčių pakovoti dėl pergalės, ko pasekoje pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 47:67 (9:20, 14:18, 12:16, 12:13).

Susitikimo pradžioje žaidimas kurį laiką klostėsi apylygiai, tačiau praėjus vos kelioms minutėms spurtą 0:12 surengę „Kauno tiltai“ įgijo trylikos taškų pranašumą. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos šiek tiek pabudę aikštės šeimininkai atsilikimą sušvelnino iki vienuolikos taškų. Antrame kėlinuke ir vėl vieną po kitos atakos rengę svečių krepšininkai vis tolo nuo varžovų, ko pasekoje po pirmosios rungtynių dalies turėjo jau penkiolikos taškų atotrūkį. 23:38.

Po ilgosios pertraukos pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė „Lietuvos geležinkeliai“, taip skirtumą tarp komandų sumažindami iki dvylikos taškų, tačiau čia pat sekė dar vienas „Kauno tiltų“ spurtas, po kurio komandas skyrė 22 taškai. Paskutinė rungtynių dalis jau gana seniai buvo tapusi tik formalumu, kurį ir toliau puikiai tvarkė svečių krepšininkai. Svečių žaidėjai buvo įgiję net 27-ių taškų atotrūkį, tačiau vėliau kiek atsipalaidavo ir leido priešininkams sušvelninti atsilikimą iki dvidešimties taškų. 47:67.

Po eilinės pergalės Andrius Čekanauskas kalbėjo: „Šiandien buvo skirtingos svorio kategorijos varžovai. Tegul varžovas neįsižeidžia, tačiau esame visa galva geresnė komanda. Sužaidėme tiksliau, atkovojome daugiau kamuolių. Varžovai praktiškai rėmėsi tik tritaškiais metimais, kurių pataikė ne per daugiausiai. Džiaugiamės, kad laimėjome. Aišku, žaidimas dar netenkina ir tikimės, kad antrame rate pradėsime demonstruoti dar geresnį žaidimą. Smagu, jog pagaliau prisijungė mūsų pagrindinis atakų organizatorius, nors, aišku, jam po traumos dar šiek tiek trūksta žaidybinės praktikos, dar šiek tiek nejaučia komandos, bet, manau, kad viskas tik gerės“.

„Lietuvos geležinkeliai“: Mindaugas Visockis – 12 tšk., Andrius Grabauskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Šimkus – 10 tšk.

„Kauno tiltai“: Mindaugas Mažeika – 26 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd.), Modestas Latkauskas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Artūras Kaminskas – 12 tšk.

„Kauno tiltai“ iškovojo lengvą pergalę (2017 kovo 07 d., antradienis, 01:11 val.)„Kauno tiltai“ garbingai priešinosi „Ryternai“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Kauno tiltų“ pergalė (2017 vasario 07 d., antradienis, 00:27 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos žengė į pusfinalį (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo penktą pergalę paeiliui, įveikę „ASS & Endress + Hauser“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:45 val.)