Eldažnis & Limobus.lt vs Pusė velnio (57:63)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 kovo 21 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Eldažnis & Limobus.lt“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Pusė velnio“ pranašumą

2022 kovo 21 d., Pirmadienis, 22:05 val., peržiūros: 455

Kovo 21 dieną Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Eldažnis & Limobus.lt" priemė svečius "Pusė velnio" komandą. Tai buvo pirmos 1/32 etapo serijos rungtynės.

Pirmas tris minutes geriau žaidė "Pusė velnio", kurie įgijo keturių taškų persvarą (3:7), o "Eldažnis & Limobus.lt" paprašė pirmos minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės, prasidėjus antrai kėlinio pusei, "Pusė velnio" persvara buvo padidėjusi iki aštuonių taškų (5:13). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Eldažnis & Limobus.lt", kuriems pavyko sumažinti varžovų persvarą iki dviejų taškų (15:17).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos žaidė apyligiai, nerezultatyviai, o rezultatas buvo lygus (17:17). Baigiantis pirmai kėlinio pusei trapią persvarą turėjo "Eldažnis & Limobus.lt" (25:22). Netrukus "Pusė velnio" prasižengė prieš tritaškį metusį varžovą ir minutės pertraukėlės paprašė svečiai (22:28). Kėlinio pabaigoje "Eldažnis & Limobus.lt" sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (31:34).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis "Eldažnis & Limobus.lt" pasivijo varžovus, sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (36:36). Vėliau komandos žaidė labai nerezultatyviai ir per sekančias tris minutes pelnė tik po du taškus (38:38). Devintą minutę, po "Eldažnis & Limobus.lt" spurto šeimininkų persvara padidėjo iki penkių taškų, o "Pusė velnio" paprašė minutės pertraukėlės (44:39). "Eldažnis & Limobus.lt" buvo padidinę persvarą iki aštuonių taškų, bet "Pusė velnio" su kėlinio sirena pataikė tritaškį (47:42).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė septyni taškai (56:49), o minutės pertraukėlės paprašė "Eldažnis & Limobus.lt". Aštuntą minutę "Pusė velnio" pasivijo varžovus (57:57). Rungtynių pabaigoje "Pusė velnio" pavyko įgyti šešių taškų persvarą prieš atsakomąsias rungtynes (57:63).

5 taškai

„Kauna Rami“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pusė velnio“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Pusė velnio“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 20:26 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įrodė pranašumą prieš „Pusė velnio“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:27 val.)Rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įveikė „Pusė velnio“ (2022 kovo 01 d., antradienis, 22:47 val.)„ICE“ įtikinama pergale pradėjo sezoną prieš „Pusė velnio“ (79:43) (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 21:09 val.)„UNO“ rungtynių pabaigoje įveikė atkakliai besipriešinusius „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:30 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susidorojo su „Pusė velnio“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Pusė velnio“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:26 val.)