LSMU VА & Statybų vizija vs Kauno savivaldybė & Policija (77:85)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“

2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 22:30 val., peržiūros: 1591

Trečiadienį, sausio 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „LSMU VA & Statybų vizijos“ ir svečių „Kauno savivaldybės & Policijos“ ekipų. Beveik visu rungtynių metu pirmavę svečių krepšininkai sugebėjo išsaugoti iniciatyvą iki pat susitikimo pabaigos bei pasiekti pergalę rezultatu 77:85 (17:28, 17:24, 21:15, 22:18).

Rungtynes geriau pradėję svečių krepšininkai iškart įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau čia pat pasižymėję aikštės šeimininkų snaiperiai skirtumą tarp komandų sumažino iki dviejų taškų. Nepaisant to, „Kauno savivaldybės & Policijos“ gretose sunkiai sulaikomas buvo M.Kvedaras, kurio tolimų metimų dėka svečiai ir vėl atitrūko. Antrame kėlinuke žaidimas kiek išsilygino ir abi ekipos viena po kitos rengė trumpas atkarpas. Vis tik, vienu žingsniu priekyje ir toliau žengę svečių krepšininkai iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo aštuoniolikos taškų persvarą. 34:52.

Po ilgosios pertraukos dar labiau atitrūkusi „Kauno savivaldybė & Policija“ skirtumą tarp komandų padidino iki dvidešimties, tačiau taip lengvai nusileisti nesiruošę „LSMU VA & Statybų vizijos“ žaidėjai čia pat ėmė po truputį tirpdyti deficitą, ko pasekoje po trijų kėlinių jis siekė dvylika taškų. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje komandos didžiąją dalį taškų rinko baudų metimais, tačiau įpusėjus kėlinukui aikštės šeimininkai pradėjo spurtą, kurio dėka jų atsilikimas sumažėjo iki keturių taškų. Nepaisant to, užtikrintai baudų metimus realizavęs M.Kvedaras išsaugojo pergalę svečiams. 77:85.

„LSMU VА & Statybų vizija“: Marius Petrauskas – 22 tšk. (8 išpr. praž.), Mantas Kleiza – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Jonas Janickas – 16 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“: Mindaugas Kvedaras – 24 tšk. (10 rezult. perd.), Audrius Vaivada – 12 tšk., Dominykas Jasinskas – 12 tšk., Tadas Ališauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Martynas Balkus – 10 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Agentus“ užtikrintai įveikė „LSMU VA & Statybų viziją“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)