LSMU VА & Statybų vizija vs Baltic Transline (68:62)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos susiėmusi „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę

2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 22:24 val., peržiūros: 1297

Pirmadienį, lapkričio 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „LSMU VA & Statybų vizijos“ ir svečių „Baltic Transline“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje priekyje žengę svečiai iniciatyvos neišlaikė ir turėjo pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu 68:62 (15:18, 11:17, 19:10, 23:17).

Susitikimo pradžioje žymiai aktyviau rungtyniavę svečiai, po dviejų taiklių A. Keršio tritaškių įgijo kelių taškų persvarą, tačiau ilgai nesnaudęs G.Davidavičius timptelėjo savo komandą į priekį ir rezultatą išlygino. Vis tik, kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę „Baltic Transline“ žaidėjai susigrąžino nedidelį atotrūkį. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau „LSMU VA & Statybų viziją“ į priekį išvedė M.Petrauskas. Nepaisant to, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios spurtą 2:12 surengę svečiai įgijo devynių taškų pranašumą. 26:35.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai kiek sušvelnino deficitą, tačiau čia pat septynis taškus iš eilės surinkę „Baltic Transline“ žaidėjai įgijo dviženklį atotrūkį. Po minutės pertraukėlės kardinaliai žaidimą pakeitusi „LSMU VA & Statybų vizija“ iškart ėmė tirpdyti deficitą, ko pasekoje po trijų kėlinių rezultatas jau buvo lygus. Lemiamos rungtynių dalies metu aikštės šeimininkai ir toliau sėkmingai žaidė puolime, ko pasekoje ilgai netrukus įgijo devynių taškų persvarą. Kabintis dar bandę svečiai kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau tvirtai likusį laiką atstovėję „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę. 68:62.

Po nesėkmės pralaimėtojų treneris kalbėjo: „Neištempėme, nes tiesiog pavargome. Į rungtynes atėjome tik šešiese, trūko poros lyderių, nedatraukėme“.

Po šios pergalės „LSMU VA & Statybų vizija“, su dviem pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje. Tuo tarpu „Baltic Transline“su viena pergale bei dviem pralaimėjimais žengia aštunti.

„LSMU VА & Statybų vizija“: Gražvydas Davidavičius – 20 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Kavaliauskas – 20 tšk., Marius Petrauskas – 8 tšk.

„Baltic Transline“: Tomas Viršilas – 27 tšk. (11 atk. kam., 11 išpr. praž.), Aivaras Keršis – 16 tšk., Audrius Pečkaitis – 11 tšk.

Per pirmą kėlinį 19 taškų pelnęs Marius Petrauskas išvedė „LSMU VA & Statybų viziją“ į pergalę (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:52 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU VA & Statybų vizija“ žaidėjai įveikė „Uno“ ekipą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 22:37 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Agentus“ užtikrintai įveikė „LSMU VA & Statybų viziją“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Agentus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU VА & Statybų vizija“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 18:53 val.)SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 vasario 04 d., šeštadienis, 01:43 val.)