Dumblas vs Alta transportas (82:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 28 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

19 taškų deficitą panaikinę „Alta transportas“ įveikė „Dumblą“ (86:82)

2021 lapkričio 28 d., Sekmadienis, 15:44 val., peržiūros: 526

Lapkričio 28 dieną, Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – „Dumblas“ ir svečių – „Alta transportas”.

Rungtynes nuo pat pirmųjų minučių aktyviau pradėjo "Dumblas" krepšininkai, kurie per pirmąją kėlinio dalį išsiveržė į priekį 10 taškų skirtumu (14:4). Nors šeimininkai savo turimą persvarą sugebėjo išlaikyti didžiąją kėlinio dalį, "Alta transportas" ekipa kėlinio pabaigoje atsilikimą sušvelnino – 23:17. Antrojo kėlinio pradžioje abi ekipos žaidė apylygiai, tačiau antroje kėlinio pusėje sėkmingas "Dumbo" puolimas leido šeimininkams užbaigti pirmąją rungtynių dalį su 19 taškų persvara – 51:32.

Trečiasis rungtynių ketvirtis prasidėjo taktiniais svečių penketo pakitimais, kas lėmė "Alta transporto" spurtą 21:0. Po šios atkarpos svečiai ištirpdė varžovų turimą persvarą ir išsiveržė į priekį – 59:65. Ketvirtajame kėlinyje vyko arši kova taškas į tašką iki pat paskutiniosos rungtynių minutės, vis gi, likus kiek mažiau nei 20 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos M.Lisajevičius smeigė tolimą metimą po kurio "Dumblui" jau nebepavyko sugrįžti – 82:86 (23:17, 28:15, 8:33, 23:21).

Ignas Jančiukas

„Alta transportas“ įtikinamai įveikė „UNO“ (105:81) (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Alta transportas“ sutriuškino „Kauno Rami“ (133:91) (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:17 val.)Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Dumblą“ (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 15:28 val.)Tritaškių šou paženkintose rungtynėse „Alta transportas“ penketukas atlaikė “Pikenpokas“ ekipos spaudimą (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Alta transportas“ susitvarkė su „Skroblų alėja“  (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įrodė pranašumą prieš „KSM'93-Bulvaras“ (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 21:42 val.)