Baltic Transline vs Nebajeris (87:58)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nuo pat rungtynių pradžios dominavę „Baltic Transline“ išlygino serijos rezultatą

2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 22:35 val., peržiūros: 1530

Trečiadienį, kovo 29 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių aštuntfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „Baltic Transline“ ir svečių „Nebajerio“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios geriau žaidę aikštės šeimininkai nepaliko vilčių priešininkams, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 87:58 (21:12, 25:11, 22:16, 19:19).

Jau pirmosiomis susitkimo minutėmis tvirčiau atrodę aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų pranašumą, kurį, bėgant laikui, tik didino ir po pirmojo kėlinuko turėjo devynių taškų persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje spurtą 10:0 surengę „Baltic Transline“ krepšininkai įgijo devyniolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau pabudęs „Nebajeris“ sugebėjo šiek tiek sumažinti deficitą, tačiau ir toliau apsukų nemažinę aikštės šeimininkai iki ilgosios pertraukos pradžios skirtumą tarp komandų padidino iki 23-ijų taškų. 46:23.

Po ilgosios pertraukos ir toliau greitame puolime dominavę „Baltic Transline“ žaidėjai netruko įgyti trisdešimties taškų atotrūkį. Vis tik, trečią kėlinuką nežymiai geriau užbaigę svečių krepšininkai šiek tiek sušvelnino deficitą. Nepaisant to, paskutinė rungtynių dalis jau senokai buvo tapusi tik formalumu, tačiau nei viena komandą nusileisti nesiruošė. Būtent todėl kėlinuko eigoje komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau solidžia pergale vistiek džiaugėsi „Baltic Transline“. 87:58.

Po šios „Baltic Transline“ pergalės tarpusavio serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus – 1:1.

„Baltic Transline“: Tomas Viršilas – 28 tšk. (21 atk. kam., 8 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Darius Kisielius – 20 tšk. (10 atk. kam., 11 išpr. praž.), Aivaras Keršis – 18 tšk.

„Nebajeris“: Mindaugas Krūvelis – 18 tšk., Rytis Sadauskas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Marius Kazickas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:08 val.)Mažiau nei du kėlinius priešinęsi „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „Nebajeriui“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Baltic Transline“komanda (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)Vos penkiese į rungtynes susirinkę „Laipsniai“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)