Nebajeris vs Baltic Transline (65:56)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 17:00 val., peržiūros: 1623

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių aštuntfinalio trečiosios rungtynės, kuriose susitiko „Nebajeris“ ir svečių teisėmis atvykę „Baltic Transline“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Pirmieji spurtą surengė „Baltic Transline“ ekipa, kur šeimininkai buvo priversti paimti minutės pertraukėlę ( 6:11). Po pertraukėlės „Nebajeris“ atsakė tuo pačiu ir rezultatas lygus. D.Kisielius paskutinėmis sekundėmis pelnė dvitaškį ir išvedė svečiai į priekį ( 11:13). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Nebajeris“ užpuolė keletą greitų atakų ir susikrovė 4 taškų pranašumą ( 18:22). Per likusį laiką „Baltic Transline“ mažais žingsniukais vijosi varžovus, tačiau pabaigoje užtikrinčiau sužaidė šeimininkai ir išsaugojo trijų taškų pranašumą – 23:26.

Po ilgosios pertraukos V.Čiuplys smeigė tritaškius metimus ir pranašumas išaugo iki 6 taškų ( 32:26).Šeimininkai toliau nestabdė apsukų, kur greitų atakų dėka atotrūkos padidėjo iki dvižeklio ( 40:26). „Baltic Transline“ atsakė atkarpa 6:0. Kėlinuko pabaigoje „Nebajeris“ toliau strigo puolime, o svečiai mažino skirtumą ( 46:39). Ketvirtame kėlinyje tarp ekipų užvirė aistros, kur „Baltic Transline“ toliau artėjo prie varžovų ( 50:45). T.Viršilas sunkiai buvo sustabdomas baudos aikštelėje, kur realizuodavo baudos metimus ( 52:50). Likus žaisti tris minutes M.Kazickas tempė komandą ant pečių ir vėl susikrovė saugų pranašumą ( 57:50). „Nebajeris“ išsaugojo iniciatyvą savose rankose ir šventė pergalę, rezultatu -65:56 (11:13, 15:10, 20:16, 19:17)

Nebajeris: Marius Kazickas – 22 tšk. (12 atk. kam.), Rytis Sadauskas – 13 tšk., Mindaugas Krūvelis – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.)

Baltic Transline: Tomas Viršilas – 15 tšk. (17 atk. kam., 8 išpr. praž.), Darius Kisielius – 13 tšk., Mindaugas Leščinskas – 12 tšk.

„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)Prieš „Hermio“ tritaškius neatsilaikė „Baltic Transline“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:27 val.)M. Liepos ir A. Jurkšaičio vedini „Laipsniai“ įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Baltic Transline“komanda (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Nebajeris“ be vargo sutriuškino „ICE“ penketuką (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:00 val.)„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavę „Baltic Transline“ išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)