Nebajeris vs MRU VSF (64:60)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 23 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą

2017 balandžio 23 d., Sekmadienis, 17:45 val., peržiūros: 1722

Sekmadienį, balandžio 23 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių antrosios ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Nebajerio“ ir svečių „MRU VSF“ ekipų. Beveik visas rungtynes priekyje žengę aikštės šeimininkai pabaigoje iššvaistė pranašumą, tačiau sugebėjo išsaugoti pergalę rezultatu 64:60 (18:16, 12:13, 17:9, 17:22).

Rungtynių pradžioje kiek aktyviau žaidę svečių krepšininkai išsiveržė į priekį, tačiau pat spurtavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir išlaikė ją iki pat kėlinuko pabaigos. Antrojo ketvirčio pradžioje geriau startavę „MRU VSF“ žaidėjai sumažino deficitą, tačiau ir vėl spurtavę „Nebajerio“ krepšininkai įgijo šešių taškų pranašumą. Vis tik, kėlinuko pabaigoje penkis taškus be atsako surinkę svečiai sumažino atsilikimą iki minimumo. 30:29.

Po ilgosios pertraukos žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau įpusėjus ketvirčiui sėkmingą atkarpą sužaidę „MRU VSF“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Nepaisant to, čia pat spurtą 10:0 surengę aikštės šeimininkai nutolo devynių taškų persvara. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Nebajeris“ dar labiau nutolo, tačiau čia pat lemiamą šturmą surengę svečiai sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. Vis tik, intriga ilgai neišsilaikė ir pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai. 64:60.

Po šios „Nebajerio“ pergalės serijos rezultatas tapo lygus – 1:1. Lemiamos rungtynės įvyks balandžio 30 d., 15:45 val., J. Dobkevičiaus progimnazijoje.

„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavę „Baltic Transline“ išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)Tik po atkaklio kovos BC „Boom“ įveikė „MRU VSF“ ir pateko į C lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)„Nebajeris“ be vargo sutriuškino „ICE“ penketuką (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:00 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:32 val.)„Nebajeris“ iškovojo sunkią pergalę (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:47 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)