Kėdainiai vs ICE (69:44)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Ice“

2017 kovo 13 d., Pirmadienis, 22:31 val., peržiūros: 1732

Pirmadienį, kovo 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „Kėdainių“ ir svečių „Ice“ ekipų. Visas rungtynes užtikrintai pirmavę „Kėdainiai“ aštuntfinalį pradėjo nesunkia pergale rezultatu 69:44 (22:15, 17:8, 15:11, 15:10).

Rungtynių pradžioje kurį laiką dar pirmavo „Ice“ krepšininkai, tačiau praėjus beveik pusė pirmojo kėlinuko šeimininkus į priekį timptelėjo E. Daukša, kurio tolimų metimų dėka jiems pavyko išsiveržti į priekį. Antrame kėlinuke aiškiai dominavę „Kėdainių“ žaidėjai surengė spurtą 9:2, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Kiek vėliau tik pavieniais veiksmais taškus rinkti bandę svečiai vis labiau strigo priešininkų gynyboje, kuo puikiai pasinaudoję šeimininkai, daugiausiai greito puolimo dėka, iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo šešiolikos taškų atotrūkį. 39:23.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę svečiai nežymiai sumažino deficitą, tačiau čia pat ir vėl spurtavę aikštės šeimininkai pelnė dar devynis taškus iš eilės ir įgijo jau dvidešimties taškų persvarą. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas, tačiau ir joje komandos atsipalaiduoti nesiruošė. Nepaisant to, varžovų šturmą greit nugesinę „Kėdainiai“ aštuntfinalį pradėjo užtikrinta pergale rezultatu 69:44.

„Kėdainiai“: Tadas Lukoševičius – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Žilinskas – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Egidijus Daukša – 17 tšk.

„ICE“: Lukas Mikalauskas – 14 tšk., Donatas Petrauskas – 8 tšk., Deividas Abeciūnas – 8 tšk.

„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:32 val.)„Kėdainiai“ pakankamai nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:09 val.)Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„ICE“ be vargo susitvarkė su KK“13“ komanda. (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:21 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„Kėdainiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Grizliai“ ekipą. (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)