Dumblas vs Valpainiai (86:79)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 30 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ įveikė „Valpainius“

2022 sausio 30 d., Sekmadienis, 15:36 val., peržiūros: 387

Sausio 30 dieną Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Dumblas" priemė svečius "Valpainius". "Dumblas" buvo laimėję septynis kartus ir du kartus pralaimėję. "Valpainiai" buvo laimėję keturis kartus ir šešis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o užaidus beveik tris minutes rezultatas buvo 5:3. Prasidėjus šeštai minutei komandas skyrė penki taškai (12:7). Netrukus dar du taškus pelnė "Dumblas", o "Valpainiai" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos geriau žaidė svečiai ir buvo pasiviję šeimininkus. Visgi kėlinio pabaigoje "Dumblas" susigrąžino persvarą (30:25).

Antrą kėlinį geriau pradėjo "Valpainiai", kurie per dvi minutes pasivijo varžovus, o po dvitaškio su varžovo pražanga pirmavo trim taškais (33:36). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Valpainiai" pirmavo rezultatu 38:43. Vėliau iniciatyvą perėmė "Dumbas" ir sužaidus pusę rungtynių aikštės šeimininkai pirmavo rezultatu 57:48.

Trečio kėlinio pirmomis minutėms komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris minutes komandas skyrė 10 taškų (63:53). Vėliau "Dumblas" padidino skirtumą iki 12 taškų (70:58). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė greitai, o "Dumblas" išsaugojo 10 taškų persvarą (75:65).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo nerezultatyviai, pirmas dvi minutes komandos nepelnė taškų. Sužaidus tris minutes komandas skyrė septyni taškai 75:68. Po minutės pertraukėlės du taškus pelnė "Dumblas" (77:68). Likus trims minutėms "Valpainiai" sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (77:75). Likus truputi daugiau nei minutei "Dumblas" pirmavo rezultatu 82:78. "Valpainiai" paprašė minutės pertraukėlės. Rungtynių pabaigoje "Valpainiai" neatkūrė intrigos ir "Dumblas" iškovojo pergalę rezultatu 86:79.

Gediminas Brauka

Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 21:29 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Kauno Rami“ (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:13 val.)Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „Pikenpokas“ įveikė „Valpainius“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Ketvirtajame ketvirtyje atitrūkę „Dumblas“ šventė pergalę (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 20:17 val.)Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Dumblą“ (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 15:28 val.)„Dumblas“ be didesnio vargo įveikė „Sparta“ ekipą (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 15:23 val.)BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)„Dumblas“ turėjo vargo su „Gatvės vaikais“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)