Gatvės vaikai vs Dumblas (77:85)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 16 d., Ketvirtadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Dumblas“ turėjo vargo su „Gatvės vaikais“

2021 gruodžio 16 d., Ketvirtadienis, 21:46 val., peržiūros: 386

Gruodžio 16 dieną, 20:10 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Gatvės vaikai" (šeimininkai) ir "Dumblas" (svečiai). Nors svečiai labai galingai pradėjo rungtynes, tačiau "Gatvės vaikai" parodė charakterį ir iki pat susitikimo pabaigos lipo varžovams ant kulnų. Vis tik "Dumblas" išsaugojo persvarą savo rankose ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:85 (17:26, 15:18, 28:25, 17:16).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo "Dumblas" ir jau pirmojo kėlinuko pradžioje nutolo per dviženklį atstumą. Skirtumas dar labiau išaugo antrojo ketvirčio metu, bet tuomet "Dumblo" žaidimas sustojo, o skirtumas aptirpo. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 32:44.

Antroje rungtynių dalyje "Gatvės vaikai" visą laiką išlaikė kovinį atstumą, "Dumblas" niekaip negalėjo jaustis saugiai, o žaidimas tapo labai kietas, buvo fiksuojama daug pražangų. Vienu metu skirtumas ištirpo iki penkių taškelių, bet tai buvo viskas, šeimininkai nesugebėjo sukurti didesnės intrigos ir paskutinėmis minutėmis nebepasipriešino svečiams. Susitikimas baigėsi rezultatu 77:85.

7 rezult. perd.

BC „Rhino“ patiesė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Dumblas“ be didesnio vargo įveikė „Sparta“ ekipą (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 15:23 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)„Dumblas“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus“ ir pateko į šešioliktfinalį (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 15:28 val.)„Dumblas“išsiveržė į priekį serijoje prieš BC „Game On“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 17:12 val.)„Dumblas“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „UNO“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 16:48 val.)Atkakliose rungtynėse „DK-Team“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Gatvės vaikus“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)Antroje rungtynių pusėje MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Dumblas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 16:02 val.)„Dumblas“ iškovojo itin lengvą pergalę (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 15:20 val.)