Birštono „Olimpas“ vs BC „Ambi“ (82:61)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 13 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono „Olimpas“ be didesnio pasipriešinimo susidorojo su BC „Ambi“

2016 gegužės 13 d., Penktadienis, 23:38 val., peržiūros: 797

Penktadienį, gegužės 13 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės, B pogrupio rungtynės, tarp vietos Birštono „Olimpo“ ir svečių BC „Ambi“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tvirtai iniciatyvą į rankas paėmę aikštės šeimininkai per pirmus du kėlinius demonstravo uraganinį puolimą, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 23 taškai. Po pertraukos ir toliau dominavę birštoniečiai dar labiau atitrūko, ko pasekoje iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 82:61 (19:6, 23:13, 22:18, 18:24).

Jau pačioje susitikimo pradžioje aikštės šeimininkai griebė jautį už ragų ir spurtavę 9:0 atitrūko. Tik kiek vėliau savo taškų sąskaitą atidarę BC „Ambi“ žaidėjai nežymiai sumažino deficitą, kai, tuo tarpu, Birštono „Olimpas“ ir toliau gana lengvai rinko taškus. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos svečiai taškus rinko tik pavieniais baudų metimais, ko pasekoje šeimininkai sugebėjo įgyti trylikos taškų pranašumą. 19:6.

Antrojo ketvirčio pradžioje atkarpą 2:9 sužaidę svečiai sugebėjo atsilikimą sušvelninti iki šešių taškų, tačiau ilgai nesnaudę birštoniečiai tuoj pat susigrąžino dviženklę persvarą. Įpusėjus ketvirčiui BC „Ambi“ puolimas dar labiau užstrigo, kuo puikiai pasinaudoję Birštono „Olimpo“ krepšininkai surengė spurtą net 13:0 ir skirtumą tarp komandų prieš ilgąją pertrauką padidino iki 23-ijų taškų. 42:19.

Po ilgosios pertraukos abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių skirtumas tarp jų praktiškai nepakito. Kurį laiką abi ekipos taškus rinko tik baudų metimais, tačiau pirmieji iš chaotiško žaidimo išsilaisvinę aikštės šeimininkai surinko šešis taškus be atsako, taip dar labiau padidindami skirtumą tarp komandų. Per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos geriau pasirodę šeimininkai įgijo jau triuškinantį 27-ių taškų atotrūkį. 64:37.

Paskutinę rungtynių dalį penkiais takais iš eilės pradėję svečių žaidėjai kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau ilgai nesnaudę birštoniečiai sužaidė sėkmingą atkarpą 8:2 ir dar labiau padidino pranašumą. Įpusėjus ketvirčiui BC „Ambi“ pagyvino savo puolimą ir sugebėjo spurtuoti 3:14 bei sumažinti atsilikimą iki septyniolikos taškų. Nepaisant to, rungtynes geriau užbaigę šeimininkai susigrąžino solidų atotrūkį bei šventė pergalę rezultatu 82:61.

Birštono „Olimpas“: Tadas Miliūnas – 23 tšk., Mindaugas Knyšius – 18 tšk. (8 rezult. perd.), Dovydas Peldžius – 12 tšk.

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 29 tšk., Julius Povilaitis – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Saulius Grėbliauskas – 10 tšk.

Vėlyvo vakaro egzekuciją surengę „Ice“ krepšininkai nepasigailėjo BC „Ambi“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ paskutinėse „B“ pogrupio rungtynėse nušlavė BC „Ambi“ (2016 gegužės 16 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Bartukai“ aštunfinalyje nesunkiai įveikė Birštono „Olimpą“ (2016 gegužės 20 d., penktadienis, 22:21 val.)Po atkaklios ir kietos kovos nelengvą pergalę pasiekė „ICE“ (2016 gegužės 06 d., penktadienis, 23:21 val.)Atkaklioje dvikovoje „Emobilus.lt & SK Mattas“ išvargo pergalę prieš Birštono „Olimpą“ (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 19:27 val.)