Hidraulinės sistemos vs Saldoga ‒ Košmaras (83:68)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 28 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Hidraulinės sistemos įveikė Saldoga ‒ Košmaras

2022 vasario 28 d., Pirmadienis, 22:58 val., peržiūros: 366

Vasario 28 diena, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos C pogrupio varžybos tarp šeimininkų- Hidraulinės sistemos bei svečių- Saldoga ‒ Košmaras.

Pirmas kėlinys geriau sekėsi šeimininkams. Realizavę 7 metimus iš žaidimo Hidraulinės sistemos įsiveržė į priekį aštuonių taškų persvarą- 16:8. Antrajame kėlinyje geras J.Leitanas žaidimas puolime, leido šeimininkams dar labiau padidinti turėtą persvarą- 37:26. Trečiajame kėlinyje Saldoga ‒ Košmaras neketino pasiduoti. Realizavę 4 tritaškius iš eilės, svečiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Tačiau šeimininkai, greitai atsigavo po svečių spurto, bei įgyjo vėl dviženklį pranašumą- 57:47. Ketvirtajame kėlinyje Saldoga ‒ Košmaras dar bandė vytis šeimininkus, tačiau ilgesnį suolelį bei koncentraciją rungtynių pabaigoje parodę Hidraulinės sistemos, iškovojo sunkią pergalę, rezultatu:83:68 (16:8, 21:18, 20:21, 26:21).

Dainius Labašauskas

„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)Hidraulinės sistemos lengvai įveikė Eldažnis & Limobus.lt (2022 sausio 11 d., antradienis, 00:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus (2022 kovo 01 d., antradienis, 20:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje įveikė savo varžovus (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Colą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:04 val.) „Omega“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Saldogą ‒ Košmarą“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)