Remza vs Eldažnis & Limobus.lt (78:35)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Nuo pirmų rungtynių minučių pirmavusi „Remza“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą

2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 21:21 val., peržiūros: 304

Lapkričio 10 dieną Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Remza" priemė svečius "Eldažnis & Limobus.lt". "Remzai" šios rungtynės buvo pirmos, o "Eldažnis & Limobus.lt" buvo pralaimėję vieną kartą.

Pirmi taškus rungtynėse pelnė "Remza" (2:0). Sužaidus dvi minutes komandas skyrė keturi taškai (4:0). Prasidėjus ketvirtai minutei pirmus taškus pelnė "Eldažnis & Limobus.lt" (8:2). Sužaidus pusę kėlinio "Eldažnis & Limobus.lt" paprašė minutės pertraukėlės, o "Remza" pirmavo rezultatu 17:2. Kėlinio pabaigoje "Remza" padidino persvarą iki 20 taškų (29:9).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes tik du taškus pelnė "Remza", o gynėsi šeimininkai be klaidų (31:9). Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje baudų metimais pelnė "Eldažnis & Limobus.lt" (33:10). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė greitai, bet dažnai metimai buvo netaiklūs arba atakos baigdavosi klaidomis. Sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė 24 taškai (40:16).

Pirmą trečio kėlinio minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (42:19). Ketvirtą minutę "Eldažnis & Limobus.lt" sumažino persvarą iki 20 taškų 42:22. Vėliau keturis taškus be atsako pelnė "Remza" (46:22). Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidė "Remza" (56:29).

Ketvirtame kėlinyje geriau žaidė "Remza", "Eldažnis & Limobus.lt" pirmus taškus įmetė tik septintą minutę. "Remza" didino persvarą ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 78:35.

5 taškai

„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Eldažnio & Limobus.lt“ komandą (2022 vasario 01 d., antradienis, 21:10 val.)„Promatik“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)Hidraulinės sistemos lengvai įveikė Eldažnis & Limobus.lt (2022 sausio 11 d., antradienis, 00:10 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Kaunas Metal“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Eldažnis & Limobus.lt“ pasipriešinimu (2021 gruodžio 17 d., penktadienis, 21:42 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Remza“ palaužė „Donelaičio“ (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 21:30 val.)Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įveikė „Remzą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)Plastena nepasigailėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 08:55 val.)Antrame kėlinyje Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ perėmė rungtynių kontrolę ir užtikrintai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (62:86) (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:33 val.)