Uno vs Advokatų kontora „Konsus“ (73:92)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai po ilgosios pertraukos įveikė „UNO“ komandą

2016 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 22:38 val., peržiūros: 1171

Antradienį, rugsėjo 28 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno mero taurės 2016“ A pogrupio rungtynės, tarp vietos „UNO“ ir svečių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipų. Pirmoje rungtynių apylygiai žaidę aikštės šeimininkai pabaigoje pristigo jėgų, kuo pasinaudoję Advokatų kontoros „Konsus“ žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 73:92 (17:20, 23:18, 14:26, 19:28).

Rungtynės prasidėjo šeimininkų taikliu baudos metimu, svečiai netrukus taip pat pataikė vieną baudą iš dviejų. Trumpam aikštelėje stojo taškų badas. Jį nutraukė svečių sėkmingas puolimas žaidime ir įpusėjus ketvirčiui Advokatų kontoros „Konsus“ pirmavo 5:10. Likusį kėlinio laiką šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir likus žaisti mažiau nei dvi minutes išsiveržė į priekį (15:14). Tačiau tritaškį aidint kėlinio pabaigos švilpukui pataikė G.Kurtinaitis išvesdamas svečių komandą į priekį 17:20.

Antrojo kėlinuko pradžioje žaidimas dar labiau išsilygino ir abi ekipos viena po kitos sėkmingai rinko taškus, tačiau geriau pasirodę „UNO“ žaidėjai sugebėjo ir vėl persverti rezultatą savo naudai (36:28). Svečiai per minutę pelnė 6 taškus be atsako ir sumažino savo deficitą, o po taiklaus D.Stankevičius tritaškio rezultatas vėl buvo lygus (38:38). Šįkart jau „UNO“ komanda aidint kėlinio pabaigos švilpuku pavyko pelnyti taškus ir susigražinti nedidelį pranašumą 40:38.

Po ilgosios pertraukos G.Kurtinaitis pelnė 5 taškus iš eilės, dar 6 pridėjo P.Vaškevičius ir svečiai susikrovė apčiuopiamą persvarą (40:49). Po didžiosios pertraukos „UNO“ žaidėjams nepavyko atrasti savojo žaidimo ir žmogaus, kuris galėtų timptelėti komandą į priekį. Antroje kėlinuko pusėje šeimininkams taškus pradėjo rinkti Modestas Gailiūnas, tačiau jam vienam nepavyko ženkliai sumažinti atsilikimo ir prieš ketvitąjį kėlinuką Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai pirmavo 54:64.

Ketvirtasis rungtynių kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Šeimininkams pradėjo stigti jėgų, o svečiai jiems stengėsi ir toliau primesti greitą žaidimo stilių. Abi komandos viena po kitos rengė sėkmingas atakas ir įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 15 taškų (65:80). Per likusį laiką akivaizdžiai pavargę aikštės šeimininkai nebe sugebėjo pasivyti varžovų, ko pasekoje turėjo pripažinti jų pergalę rezultatu 73:92.

Advokatų kontoros „Konsus“ treneris Andrius Šiaulys po laimėtų rungtynių pakomentavo, kas lėmė tai, kad jo vadovaujama komanda pirmoje rungtynių pusėje taip buksavo: „Nežinau, daug naujų žaidėjų prisijungė. Nauji vėjai komandoje, lipdome komandą, bandome iš to kažką išspausti. O tikslai visada yra patys aukščiausi, o runtynės ateityje parodys kas ir kaip.“

Uno: Modestas Gailiūnas – 26 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Rimvydas Miliauskas – 13 tšk., Andrius Olberkis – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Giedrius Kurtinaitis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Vaškevičius – 16 tšk. (14 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Eimutis Mičkauskas – 14 tšk., Povilas Mickūnas – 13 tšk., Lukas Jasevičius – 12 tšk. (11 atk. kam.), Deividas Stankevičius – 12 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ iškopė į pusfinalį (2016 spalio 14 d., penktadienis, 22:19 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be gailesčio sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:33 val.)Rungtynių pabaigoje pavargusi Advokatų kontora „Konsus“ nusileido „Ice“ krepšininkams (2016 rugsėjo 22 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Pasinaudoję varžovų klaidomis „UNO“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę sezono starte (2016 rugsėjo 21 d., trečiadienis, 22:15 val.)„DNC“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Uno“ ekipą (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 21:22 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ gana nelengvai prasibrovė į finalą (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Permainingose rungtynėse „UNO“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)Trečią vietą Kauno mero Didžiosios taurės mažąjame finale iškovojo „Hidraulinės sistemos“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:52 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „DNC“ ekipai (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:55 val.)Visas rungtynes dominavęs „United ‒ Alta transportas“ žengė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:03 val.)