Advokatų kontora „Konsus“ vs Kauno technikos kolegija (106:56)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 03 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Advokatų kontora „Konsus“ be gailesčio sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“

2016 spalio 03 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 1030

Spalio 3 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Kauno mero taurės 2016 komandos Advokatų kontora „Konsus“ (šeimininkai) ir „Kauno technikos kolegija“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje abi komandos žaidė gana lygiai, tačiau jau pirmojo kėlinuko pabaigoje „Kauno technikos kolegijos“ komandos žaidimas ėmė byrėti ir netrukus skirtumas augo tiesiog nesustodamas. Rungtynėms artėjant į pabaigą skirtumas pasiekė ir 50 taškų ribą, o visiškai savo žaidimo neradę „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą, tiesiog triuškinamu rezultatu 106:56.

Rungtynių pradžioje neatrodė, kad vėliau žaidimas vyks „į vienus vartus“. Abi komandos gana sunkiai rinko taškus, o pirmosios minutės buvo labai atkaklios. Tačiau „Kauno technikos kolegijos“ žaidėjai visiškai nejautė vienas kito, o jų perdavimai vis dažniau skriejo tiesiog varžovams į rankas. Advokatų kontora „Konsus“ pabandė dar labiau paspausti varžovus ir kuo puikiausiai išnaudojo jų klaidas. Greitas ir rezultatyvus žaidimas leido šeimininkams nutolti, o skirtumas augo taip greitai, kad jau antrojo kėlinuko metu „Kauno technikos kolegija“ atrodė visiškai palūžusi. Advokatų kontora „Konsus“ prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 55:34.

Po ilgosios pertraukos ir toliau skirtumas tik augo, šeimininkų gretose taškus rinko kas tik norėjo, o beviltiškai atrodę „Kauno technikos kolegijos“ žaidėjai neturėjo net teorinių šansų pasipriešinti. Svečių gretose vienintelis Gvidas Kačiušis dar sugebėjo demonstruoti aukštesnio lygio krepšinį, deja, likę jo komandos draugai kovoti iki galo neturėjo nei jėgų, nei motyvacijos. Vienu metu šeimininkai varžovus lenkė daugiau nei dvigubai, o galiausiai pasiektas 50 taškų pranašumas įrodė tiesiog skirtingą komandų lygį. Rungtynės baigėsi rezultatu 106:56.

Andrius Šiaulys (Advokatų kontora „Konsus“):

„negalvojome, kad taip lengvai apibėgsime varžovus, bet apibėgome“.

Advokatų kontora „Konsus“: Mantas Lukminas – 20 tšk., Lukas Jasevičius – 19 tšk. (18 atk. kam.), Paulius Vaškevičius – 19 tšk., Adomas Gendvilas – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Edgaras Bučinskas – 16 tšk.

Kauno technikos kolegija: Gvidas Kačiušis – 22 tšk., Gytautas Katilius – 12 tšk., Ernestas Pocius – 7 tšk.

„Ice“ be gailesčio susidorojo su „Kauno technikos kolegija“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 23:29 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškopė į pusfinalį (2016 spalio 14 d., penktadienis, 22:19 val.) Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai po ilgosios pertraukos įveikė „UNO“ komandą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)Rungtynių pabaigoje pavargusi Advokatų kontora „Konsus“ nusileido „Ice“ krepšininkams (2016 rugsėjo 22 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Ketvirtame kėlinuke subyrėjusi „Kauno technikos kolegijos“ ekipa pralaimėjo „DNC“ (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 19:16 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ gana nelengvai prasibrovė į finalą (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „DNC“ ekipai (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:55 val.)Pasinaudoję varžovų klaidomis „UNO“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę sezono starte (2016 rugsėjo 21 d., trečiadienis, 22:15 val.)Trečią vietą Kauno mero Didžiosios taurės mažąjame finale iškovojo „Hidraulinės sistemos“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:52 val.)