Alaina & Limobus vs Lemora (55:72)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą.

2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 23:58 val., peržiūros: 1628

Pirmadienį, gruodžio 5 dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Alaina & Limobus" ir svečiuose žaidę "Lemora" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Lemora" krepšininkams, kuriems po pirmų dešimties minučių pavyko pirmauti rezultatu – (13:18). Antrame kėlinyje komandos sužaidė lygiai, bet priekyje vis dar buvo svečiai - (25:30). Trečiasis kėlinys vėl kiek geriau susiklostė "Lemoros" ekipai, kuri dar labiau nutolo nuo savo varžovų – (44:53). Ketvirtame kėlinyje svečiai neatsipalaidavo, padidino dar labiau skirtumą ir laimėjo rungtynės rezultatu – (55:72).

Rungtynės prasidėjo "Lemoros" ekipos pelnytu vienu taikliu baudos metimu iš dviejų. Jau sekančioje atakoje tolimu metimu savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti "Alaina & Limobus" ir sužaidus nepilną minutę priekyje buvo šeimininkai rezultatu – (3:1). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams buvo pavykę atsiplėšti 4 taškais – (10:6). Visgi antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje pasikeitė, svečiai surengė spurtą – (3:12), po kurio pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (13:18).

Antrasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes "Lemoros" ekipa vis dar buvo priekyje rezultatu – (18:24). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau keitėsi tiksliomis atakomis ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (25:30).

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta 3 minučių atkarpa – (2:11), po kurios skirtumas tarp komandų iškilo iki 14 taškų – (27:41). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus "Alaina & Limobus" pavyko priartėti iki 11 taškų – (34:45). Visgi antroje kėlinio dalyje šeimininkams dar 2 taškais pavyko sumažinti skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (44:53).

Ketvirto kėlinio pradžia nieko gero nežadėjo "Alaina & Limobus" ekipai, kuri sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes sugebėjo pralošti atkarpą – (4:16), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 21 taško – (48:69). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams dar šiek tiek pavyko sumažinti atsilikimą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (55:72).

Po laimėtų rungtynių "Lemora" ekipos treneris kalbėjo: "Vyrai buvo užsivedę, linksmi, puikiai pradėjo rungtynes. Vėliau rungtynių eigoje šiek tiek atsipalaidavome, dingo noras gintis, bet viskas vėliau susitvarkė. "

Alaina & Limobus: Remigijus Snieškus – 17 tšk., Vytautas Čypas – 10 tšk., Tomas Tamaliūnas – 9 tšk.

Lemora: Martynas Švelnys – 22 tšk., Edvinas Kvilys – 12 tšk. (12 atk. kam.), Lukas Patašius – 11 tšk. (18 atk. kam.), Linas Macijauskas – 10 tšk.

„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Acme“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Alaina & Limobus“ ekipos (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„automokykla.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alaina & Limobus“ komandos pasipriešinimą (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:15 val.)„KTU“ turėjo vargo prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Bitdefender ‒ Altacom“ įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)