MB „TR Project“ vs Arko (71:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 30 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pirmoji Arko pergalė

2022 spalio 31 d., Pirmadienis, 13:20 val., peržiūros: 335

Sekmadienį, Spalio 30d. 20:30 vykusiose KKL 2-os lygos rungtynėse, susitiko komandos MB "TR Project" VS Arko. Iš pirmo žvilgsnio gausiai susirinkusios komandos MB "TR Project" 10 žaidėjų prieš vos 6 komandos Arko narius jau turėjo keitimo pranašumą. Tačiau jau pirmajame kėlinyje pasimatė, kad Arko komanda neduos taip lengvai pasiekti pergalės priešininkams. Pirmasis kėlinys buvo užbaigtas lygiu rezultatu 19:19.

Prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui iniciatyvą ir taiklius metimus rodė Arko komanda, kurį 6 taškais laimėjo kėlinį ir jau prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje. Rezultatas po antro kėlinio 33:39. Po ilgosios pertraukos Arko komanda toliau rodė rezultatyvų žaidimą ir iki pat rungtynių pabaigos palaikė tempą ir persvaros nepaleido. Rungtynių pabaigoje rezultatu 80:71 laimėjo Arko komanda.

MB "TR Project" komandoje, rezultatyviausiai pasirodė Nr. 33 M. Milmantas surinkęs 20 taškų ir 16 naudingumo taškų. Arko komandoje savo šou rodė Nr. 22 K.Pilkis sumetęs 30 taškų ir surinkęs 36 naudingumo taškus.

Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:59 val.)2 lygoje ‒ lengva „Spartos“ pergalė (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:49 val.)Užtikrinta MB „TR Project“ pergalė (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 23:18 val.)2 lygoje ‒ pirmoji „KrepsinioFanai.lt“ pergalė šiame sezone (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)2 lygoje ‒ įtempta MB „TR Project“ pergalė. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:17 val.)II lygos aštuntfinalyje: „Arko“ pergalė prieš „UNO“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Arko“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 22:39 val.)II lygoje: „Arko“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:21 val.)Arko uraganiniu puolimu įveikė Birštoną (2023 sausio 31 d., antradienis, 20:37 val.)2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:29 val.)