T.A.D. vs BC „Game On“ (54:65)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 05 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

BC „Game On“ po nelengvos kovos palaužė be pergalių likusią „T.A.D.“ ekipą

2021 gruodžio 05 d., Sekmadienis, 18:40 val., peržiūros: 352

Gruodžio 5 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „T.A.D.“ (0-4) ir svečių BC „Game On“ (2-2).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „T.A.D.“ ekipa, kuri po devynių iš eilės T. Virbuko taškų pirmavo 9:3. Visgi, BC „Game On“ labai greitai atkuto, kėlinio pabaigoje sumetė keletą tritaškių ir pirmą kėlinį laimėjo 15:18.

Antrą kėlinį puikiai pradėjo šeimininkai, kurie po dar vieno T. Virbuko tritaškio išsiveržė į priekį 24:18. Nors E.Ramanauskas ėmėsi iniciatyvos į savo rankas, tačiau tai BC „Game On“ negelbėjo ir įpusėjus susitikimui vis dar pirmavo „T.A.D.“ – 28:24.

Trečią kėlinį svečiai pradėjo spurtuodami 0:10 ir išsiveržė į priekį 28:34. Nors šeimininkai sugebėjo greitai rezultatą lyginti, tačiau kėlinio pabaigoje BC „Game On“ nutolo per vieną tolimą metimą – 42:45.

Lemiame kėlinyje „T.A.D.“ sugebėjo dar būti arti varžovų, tačiau kėlinio pabaigą 0:8 laimėjo BC „Game On“, kurie ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 54:65 (15:18, 13:6, 14:21, 12:20).

7 taškai

BC „Game On“ po itin atkaklios kovos palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 17:53 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ gana lengvai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „T.A.D.“ komandą (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)„ICE“ pasiėmė nesunkią pergalę prieš „T.A.D.“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Puse velnio“ lengvai įveikė „T.A.D“ komandą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 18:44 val.)„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 17:16 val.)BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „T.A.D.“ ekipą be pergalių (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)BC „Game On“ atlošė dvidešimties taškų skirtumą ir antrą kartą įveikė „UNO“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 21:41 val.)