T.A.D. vs Pusė velnio (44:79)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 28 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Puse velnio“ lengvai įveikė „T.A.D“ komandą

2021 lapkričio 28 d., Sekmadienis, 18:44 val., peržiūros: 351

Lapkričio 28 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "T.A.D" priemė svečius "Pusė velnio" komandą. "T.A.D" buvo pralaimėję tris kartus, o "Pusė velnio" du kartus. Pergalių abi komandos neturėjo.

Rungtynių pradžioje pirmi taškus pelnė "T.A.D" (3:0). Trečią minutę "T.A.D" padidino persvarą iki aštuonių taškų (8:0), o "Puse velnio" dar nebuvo pelnę taškų. Po minutės pertraukėlės pirmus taškus pelnė "Puse velnio" (8:2). Netrukus dar keli svečių metimai pasiekė tikslą ir sužaidus šešias minutes vieno taško persvarą turėjo "Puse velnio" (8:9). "T.A.D" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos persvarą toliau didino "Puse velnio". Sužaidus pirmas dešimt minučių komandas skyrė devyni taškai (17:8).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Puse velnio" pelnė penkis taškus be atsako, o prasidėjus trečiai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė "T.A.D" (25:10). Likus trims minutėms iki kėįlinio pabaigos komandas skyrė 20 taškų (37:17). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus du ketvirčius komandas skyrė 16 taškų (23:39).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, bet daugelis metimų buvo netaiklūs. Ketvirčio viduryje "Puse velnio" pradėjo didėti, šeštą minutę komandas skyrė 26 taškai (23:49). Aštuntą minutę komandas skyrė 25 taškai (26:51), o "T.A.D" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė lygiai, sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 26 taškai (30:56).

Ketvirto kėlinio pradžioje "Puse velnio" padidino persvarą keliais taškais, o vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, persvara svyravo apie 30 taškų.

Nedas Blinstrubas

„Gemavila“ lengvai įveikė „T.A.D.“ komandą (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ gana lengvai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:16 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ lengvai įveikė „T.A.D“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Pusė velnio“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 20:26 val.)BC „Game On“ po nelengvos kovos palaužė be pergalių likusią „T.A.D.“ ekipą (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)„T.A.D“ lengvai įveikė Ariogalos „Urtą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Ažytėnai“ palaužė „T.A.D.“ komandą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Kauna Rami“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pusė velnio“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Pusė velnio“ nepasipriešino Birštono SC „Olimpui“ (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 22:00 val.)