BC „Game On“ vs Robotukų Armija (89:39)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 16:10 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Game on“ lengvai įveikė „Robotukų armiją“

2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 17:16 val., peržiūros: 217

Sausio 29 dieną LSMU sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Game on" priemė svečius "Robotukų armiją". "Game on" buvo laimėję penkis kartus ir keturis buvo pralaimėję. "Robotukų armijos" sąskaitoje buvo trys pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (3:3). Kėlinio pirmai pusei baigiantis "Gam on" turėjo septynių taškų persvarą (11:4). Likus minutei su puse minutės pertraukėlės paprašė "Robotukų armija" (16:8). Kėlinio pabaigoje "Game On" padidino persvarą iki 14 taškų (22:8).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 20 taškų (30:10). Kėlinio viduryje komandas skyrė 19 taškų (35:16). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė "Game on", kuriems pavyko padidinti persvarą iki 25 taškų (48:23).

Sužaidus pirmą trečio kėlinio pusę komandas vis dar skyrė 25 taškai (55:30). Antroje trečio kėlinio pusėje daug tritaįkių pataikė "Game on", po kurių persvara padidėjo iki 33 taškų (68:35). Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, "Game on" laimėjo rungtynes rezultatu 89:39.

8 taškai

„Sparta“ lengvai nugalėjo „Robotukų Armiją“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 21:45 val.)BC „Game On“ be vargo įveikė „Ažytėnus“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Ažytėnai“ visa galva pranoko „Robotukų Armiją“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:29 val.)„GZP ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Robotukų armiją“ (2023 kovo 07 d., antradienis, 20:29 val.)Birštono SC „Olimpas“ po permainingos kovos įveikė „Robotukų Armija“ ekipą (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Sparta“ nesunkiai įveikė „Game On“ (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 21:46 val.)II lygoje: „Ažytėnai“ įtikinamai nugalėjo „Robotukų Armija“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 23:01 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Robotukų Armija“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:17 val.)Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:59 val.)2 lygoje ‒ lengva “Robotukų Armijos“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)