Hermis vs KK „13“ (65:75)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 11:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

KK“13“ po nervingos kovos palaužė „Hermio“ ekipą.

2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 14:02 val., peržiūros: 1698

Sekmadienį, spalio 30 dieną, Garliavos A. Mitkaus pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Hermio“ bei svečių KK"13“. Rungtynes kiek geriau pradėjo KK "13" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (7:21). Antrame kėlinyje komandų žaidimas išsilygino, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (21:38). Trečiasis kėlinys vėl kiek sėkmingiau susiklostė KK "13" ekipai, kuri po trijų kėlinių jau pirmavo rezultatu – (37:57). Ketvirtame kėlinyje "Hermio" ekipai pavyko šiek tiek atsitiesti, bet rungtynes laimėjo KK" 13" ekipa rezultatu – (65:75).

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Hermio“ ekipos žaidėjo S. Pažėros taikliu vienos baudos metimu, netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir KK"13" ekipai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (1:2). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai įsiveržė į priekį rezultatu – (5:8). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai sutriko, pralošė atkarpą – (2:13) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (7:21).

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo svečių ekipai, kuri sužaidus 2 minutes sugebėjo padidinti skirtumą tarp komandų iki 18 taškų – (7:25). Prabėgus dar keletai minučių ir kėliniui įpusėjus KK"13" ekipa pirmavo jau 19 taškų skirtumu – (12:31). Antroje kėlinio dalyje komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:38).

Trečiasis kėlinys šiek tiek geriau prasidėjo "Hermio" ekipai, kuriai pavyko sužaidus apie 2 minutes sumažinti atsilikimą iki 11 taškų – (27:38). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 13 taškų – (33:46). Antroje kėlinio dalyje svečiai surengė spurtą – (4:11) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 20 taškų – (37:57).

Ketvirtasis kėlinys kiek netikėtai prasidėjo "Hermio" ekipos surengtu spurtu – (9:2), po kurio sužaidus 2 minutes skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 13 taškų – (46:59). Sužaidus dar keletą minučių ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė po keletą tikslių atakų, po kurių komandas skyrė vis dar dviženklis skirtumas – (51:63). Antroje kėlinio dalyje svečiams vėl buvo pavykę padidinti skirtumą iki 18 taškų – (51:69). Visgi per likusį laiką šeimininkai susigriebė, sumažino skirtumą iki 10 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (65:75).

Po laimėtų rungtynių KK"13" komandos treneris kalbėjo: "Kibiai gynėmės, vyrai atvyko nusiteikę laimėti. Vėliau bandėme keisti gynybą, tas nelabai pavyko, varžovai ėmė po truputi artėti, bet pavyko laimėti vistiek."

Hermis: Saimonas Pažėra – 19 tšk. (11 išpr. praž.), Aurelijus Surgautas – 12 tšk., Tautvydas Grušauskas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

KK „13“: Giedrius Ūkelis – 23 tšk., Edgaras Zaidelis – 21 tšk. (14 išpr. praž.), Rimas Varanauskas – 20 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.)

KK“13“ po nesunkios kovos įveikė „Tema Five“ ekipą. (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 23:41 val.)Resmila.lt palaužė „Hermio“ ekipą. (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 01:13 val.)KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:37 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)„Legionas“ neturėjo didelio vargo su „Hermio“ šešetu (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:37 val.)KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)„ICE“ pergalingai pradėjo sezoną (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 23:51 val.)KK „13“ komanda įrodė savo pranašumą ir nugalėjo BC „Straight“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 12:27 val.)„Garliava“ antrą kartą įveikė „Hermį“ ir žengė į aštunfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 22:40 val.)