Kauno technikos kolegija vs KK „13“ (47:66)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“

2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 18:39 val., peržiūros: 1498

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno technikos kolegija“(1/7) (KTK) ir svečių teisėmis atvykę KK „13“ (2/6) .

Rungtynės prasidėjo KK „13“ sausa atkarpa 6:0. Svečiai toliau netstabdė apsukų ir didino pranašumą , kur „KTK“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 8:18). Per likusį KK „13“ išlaikė iniciatyvą savose rankose ir neišbarstė pranašumo – 10:22.

Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkams toliau buvo neįkandomas riešutėlis varžovų zoninė gynyba, o KK „13“ puolime žaidė kaip iš natų ir pranašumas išaugo iki 21 taško ( 12:33). Kėlinuko pabaigoje „KTK“ pavyko surengti keletą sėkmingų atakų ir sušvelninti skirtumą, bet iškart sulaukė atsako iš KK „13“, kur atstatė pranašumą – 19:41.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Svečiai su kiekviena minute didino pranašumą, o šeimininkams sunkiai sekėsi stabdyti greitas atakas varžovų. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes „Kauno technikos kolegija“ surengė sėkmingų atakų ir vėl komandas skyrė 24 taškai – 29:53.

Ketvirtame kėlinyje abi komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti pranašumo ( 39:59). Per likusį laiką KK „13“ išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 47:66.

Po laimėtų rungtynių KK „13“ ekipos treneris teigė:“ Smagu, kad pagaliau žaidėjo įgavo pasitikėjimą aikštelėje, nes visada galėjome parodyti daugiau ir tikrai parodysim ateityje.“

Kauno technikos kolegija: Vytautas Alonderis – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Justas Vasaitis – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Šarūnas Pranckevičius – 5 tšk.

KK „13“: Tadas Brazdauskis – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Edgaras Zaidelis – 11 tšk. (10 atk. kam.), Gabrielius Butkus – 10 tšk.

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2017 sausio 21 d., šeštadienis, 15:06 val.)Užtikrintai žaidusi KK „13“ nepaliko vilčių „Kauno technikos kolegijai“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 23:45 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)KK“13“ po nesunkios kovos įveikė „Tema Five“ ekipą. (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 23:41 val.)