KK „13“ vs Kauno TPMC ‒ 2 (59:55)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 28 d., Antradienis, 21:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą

2017 vasario 28 d., Antradienis, 22:37 val., peržiūros: 1659

Antradienį Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kur jėgas surėmėKK „13“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC ‒ 2“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 10:9). G.Butkus pelnė penkis taškus be atsako ir KK „13“ įgijo penkių taškų pranašumą. Kėlinuko pabaigoje „Kauno TPMC ‒ 2“ ėmė strigti gynyboje, o šeimininkai išsaugojo pranašumą ( 18:11). Antrame kėlinyje KK „13“ toliau nestabdė apsukų, kur pasinaudojo varžovų klaidomis ir pranašumas išaugo iki 14 taškų. Per likusį laiką abi komandos darė daug klaidų, tačiau KK „13“ surengė keletą sėkmingų atkarpų, kur pasididino pranašumą iki 18 taškų – 35:17.

Po ilgosios pertraukos „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai pavyko susitvarkyti su gynyba ir ėmė su kiekviena minute mažinti skirtumą, tačiau KK „13“ greitai atsigavo po šalto dušo ir atstatė turėtą pranašumą ( 40:23). Aikštelės šeimininkai vis padidindavo pranašumo, bet „Kauno TPMC ‒ 2“ nežadėjo taip lengvai paleisti varžovų ir kėlinuko pabaigoje susmažino skirtumą iki 14 taškų ( 47:33). Ketvirtame kėlinyje abiejų komandų žaidimas nurimo ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. P.Glaniauskas smeigė du tritaškius metimus paeiliui ir KK „13“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 52:43). Rungtynių pabaigoje KK „13“ vos atlaikė varžovų spurtą ir šeimininkai iškovojo pergalę, rezultatu – 59:55

KK „13“: Tadas Brazdauskis – 12 tšk., Giedrius Ūkelis – 11 tšk., Paulius Klibavičius – 8 tšk.

Kauno TPMC ‒ 2: Povilas Glaniauskas – 16 tšk., Mantas Birutis – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Renaldas Gečas – 9 tšk.

„KMAIK“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:02 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:55 val.)Klampiose rungtynese KK „13“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:58 val.)KK „13“ komanda įrodė savo pranašumą ir nugalėjo BC „Straight“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 12:27 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)