Enerstena vs Kauno technologijos universitetas (35:76)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„KTU“ neturėjo vargo su „Enerstena“

2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 21:19 val., peržiūros: 1139

Sekmadienį, lapkričio 27- ąją dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Enerstenos“ ir svečių „Kauno technologijos universiteto“ („KTU“) komandos. Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, įpusėjus kėliniui KTU krepšininkai turėjo 3 taškų persvarą – 3:6. Šeimininkai ir toliau strigo varžovų gynyboje, o varžovai nuo jų vis tolo ir pačioje kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą – 6:18. „KTU“ krepšininkai per pusę kėlinio į savo krepšį praleido tik 3 taškus. Tiesa, puolime jie irgi neblizgėjo pelnę tik 6 taškus (9:24). Per likusį kėlinio laiką šeimininkai truputį pralaužė ledus ir pradėjo rinkti taškus, o A. Kilo vedami svečiai dar padidino savo pranašumą, kuris po dviejų kėlinių buvo jau 16 taškų – 15:31.

Po ilgosios pertraukos svečiai iškart surezgė rezultatyvią ataką, po kurios T.Kivaras pataikė iš toli. Netrukus tas pats žaidėjas vėl nubaudė varžovų gynybą tolimu metimu ir „KTU“ persvara tapo triuškinanti – 15:37. Šeiminimkams niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo – jie vėl daugiau pusę kėlinio nepelnė nė taško. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes „Enerstenos“ puolimą pradėjo gelbėti T.Rimavičius ir J.Mašeckis, bet to buvo per maža. Po trijų kėlinių rezultatu 24:55 priekyje buvo „KTU“ krepšininkai.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Abi komandos pradėjo žaisti laisviau. Nors šis kėlinys šeimininkams ir buvo rezultatyviausias, tačiau jie šį ketvirtį pralaimėjo 11:21 ir nuaidėjus rungtynių pabaigą skelbiančiam teisėjo švilpukui jie turėjo pripažinti savo varžovų – „KTU“ komandos pergalę rezultatu – 35:76.

Po rungtynių pakalbini „KTU“ žaidėjai džiaugėsi lengva pergale: „Puikios rungtynės. Varžovai tris kėliniui blaškėsi nerasdami savo žaidimo. Ketvirtąjame kėlinuke susiėmė, bet jau buvo gerokai pervėlu.“

Enerstena: Andrius Rimavičius – 16 tšk. (13 atk. kam.), Justinas Mašeckis – 8 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Rimavičius – 6 tšk.

Kauno technologijos universitetas: Andrius Vitkauskas – 28 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Kivaras – 12 tšk., Domantas Mozūras – 10 tšk.

„KTU“ turėjo vargo prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Hidraulinės Sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Enerstena“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:20 val.)„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)Best 4 You sėkmingai susitvarkė su Enerstena (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:03 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ rungtynių pabaigoje palaužė „Enersteną“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)