Enerstena vs Hidraulinės sistemos (48:97)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Hidraulinės Sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Enerstena“

2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 21:20 val., peržiūros: 1429

Spalio 30 dieną, 17:45 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Hidraulinės Sistemos“ (šeimininkai) ir „Enerstena“ (svečiai). Nors pirmasis kėlinukas ir vyko lygiai, tačiau jau antrame ketvirtyje „Enerstenos“ puolimas buvo visiškai sukaustytas, o vis labiau įsibėgėjantys „Hidraulinės Sistemos“ žaidėjai tolo su kiekviena minute. Skirtumas augo taip greitai, kad netrukus „Hidraulinės Sistemos“ varžovus lenkė daugiau nei dvigubai, o galutinis rezultatas skelbė triuškinamą jų pergalę 48:97.

Susitikimo pradžia buvo nelabai rezultatyvi, bet tikrai lygi. Abi komandos kurį laiką žaidė taškas į tašką ir neatrodė, kad vienos iš jų lauks sutriuškinimas. Vis tik antrame kėlinuke „Hidraulinės Sistemos“ pademonstravo savo klasę. Negausiai susirinkę svečiai parodė varžovams, kad viskas prasideda nuo gynybos ir „Ernestos“ puolimas buvo visiškai išjungtas, o „Hidraulinės Sistemos“ varžovus baudė kaip tik norėjo. Puikiai po krepšiais sužaidęs M.Šumlinskas leido savo ekipai po dviejų kėlinukų pirmauti rezultatu 26:44.

Antroje rungtynių dalyje „Hidraulinės Sistemos“ jau tiesiog smaginosi triuškinadami varžovus. Skirtumas augo žaibiškai, o tritaškių lietus visiškai paskandino „Enerstenos“ ekipą. „Hidraulinės Sistemos“ išvengė atsipalaidavimo ir klaidų, kurios dažnai atsiranda komandai pirmaujant solidžiu pranašumu, o žaidėjai iki pat susitikimo pabaigos sugebėjo išlaikyti didelį tempą tiek gynyboje, tiek ir puolime. Nors „Hidraulinės Sistemos“ ir nesugebėjo pelnyti šimtojo taško, bet jų pergalė buvo lengva, tarsi per treniruotę. Susitikimas baigėsi rezultatu 48:97.

Karolis Šabūnas („Hidraulinės Sistemos“):

„tai tik pirmos varžybos, tad sunku pasakyti ar čia mūsų sportinė forma gera po vasaros, ar tiesiog silpnas varžovas. Bet kokiu atveju komandai dar reikia laiko susižaisti ir žaidėjams didesnio vienas kito supratimo“.

Enerstena: Justinas Mašeckis – 12 tšk., Andrius Rimavičius – 11 tšk. (15 atk. kam.), Tadas Rimavičius – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 32 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 28 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Marius Markevičius – 17 tšk., Liudas Čekavičius – 16 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd.)

„Hidraulinės Sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Omegai“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:31 val.)„KTU“ neturėjo vargo su „Enerstena“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo pasiekė finalą (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 22:28 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:21 val.)