Ažytėnai vs Titranga ‒ Feniksas (74:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 24 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ažytėnai“ atlošė 18 taškų deficitą, stojo žaisti pratęsimą, tačiau jame nusileido “Titranga ‒ Feniksas“ ekipai

2022 sausio 24 d., Pirmadienis, 20:36 val., peržiūros: 336

Sausio 24 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje susitiko II lygos H pogrupio ekipos – "Ažytėnai" (4-5) ir “Titranga ‒ Feniksas“ (3-5).

Rungtynių pradžioje "Ažytėnai" iškart nutolo 11:4. Visgi, rezultatyvus Ž. Kiverio ir G. Vitkausko žaidimas leido “Titranga ‒ Feniksas“ ekipai persverti rezultatą ir pirmą kėlinį laimėti minimalia persvara 22:23.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtuodami 0:10 ir įgijo dviženklę persvarą. Vėliau po D. Mickūno tritaškio “Titranga ‒ Feniksas“ įgijo didžiausią pirmoje pusėje persvarą 25:43, tačiau kėlinio pabaigoje "Ažytėnai" kiek priartėjo. Įpusėjus susitikimui 33:44.

Trečiajame kėlinuke šeimininkus į priekį patraukė V. Stumbros metimai, kurie leido "Ažytėnai" ekipai priartėti iki 49:56.

Lemiamame kėlinyje “Titranga ‒ Feniksas“ labai greitai vėl įgijo dviženklį pranašumą, tačiau po E. Surkio tolimo šūvio šeimininkai artėjo iki 57:63. Toliau "Ažytėnai", pasinaudoję svečių klaidomis persvėrė rezultatą, bet “Titranga ‒ Feniksas“ nepasidavė, persvėrė rezultatą, tačiau paskutinę sekundę kvailai prasižengė, šeimininkai įmetė vieną baudos metimą ir komandos stojo žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu abiem ekipom sunkiai sekės rinkti taškus, tačiau “Titranga ‒ Feniksas“ sumetė kelis metimus ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 74:80 (22:23, 11:21, 16:12, 23:16, 2:8).

Dainius Mickūnas

22 taškų deficitą panaikinę „Ažytėnai“ nugalėjo „Titranga ‒ Feniksas“ (71:66) (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Kauno švara“ labai lengva pergale uždarė seriją prieš „Titranga ‒ Feniksas“ komanda (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:28 val.)„Gemavila“ šešioliktfinalį pradėjo sutriuškindama „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)KM „Žalgiris“ 2005 užtikrintai įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ekipą (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” sutriuškino „Titranga ‒ Feniksas“ (90:52) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Ažytėnai“ antroje rungtynių dalyje nukovė „DK-Team“ (99:72) (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:02 val.)Be keitimų žaidę SK „Mattas“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ (77:50) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:55 val.)Antrojo kėlinio pradžioje pabėgę „Titranga ‒ Feniksas“ nuskynė pergalę prieš „DK ‒ Team“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Ažytėnai“ neturėjo problemų su „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:37 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:31 val.)