Kauno TPMC ‒ 2 vs Eldažnis & Limobus.lt (92:64)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 16 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC ‒ 2“ be didesnio vargo iškovojo pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“

2022 sausio 16 d., Sekmadienis, 20:14 val., peržiūros: 370

Sausio 16 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko II lygos H pogrupio ekipos – "Kauno TPMC ‒ 2" (2-5) ir "Eldažnis & Limobus.lt" (0-8).

Pirmo kėlinio pradžioje "Kauno TPMC ‒ 2" po dviejų D.Koblinec tritaškių pirmavo 11:5. Nepaisant to, kad "Eldažnis & Limobus.lt" iškart paprašė minutės pertraukėlės, tačiau po jos šeimininkai surengė spurtą, po kurio nutolo 29:10.

Antrajame kėlinuke įsižaidė "Eldažnis & Limobus.lt" aukštaūgiai S.Ambrazas ir R.Račas, o jų metimai šiek tiek kirpo svečių deficitą iki 37:24. Visgi, į tai šeimininkai atsakė dar vienu spurtu, po kurio vėl nutolo 53:30.

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Kauno TPMC ‒ 2" dešimčia taškų be atsako. Visgi, labai greitai svečiai atkuto, surengė eilę rezultatyvių atakų ir kiek apmažino skirtumą. Bet kėlinio pabaigą ir vėl šeimininkai baigė devyniais taškais be atsako ir po trijų kėlinių buvo priekyje 77:45.

Ketvirtame kėlinuke vaizdas aikštėje nesikeitė, o „Kauno TPMC ‒ 2“ išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 92:64 (29:10, 24:20, 24:15, 15:19).

10 atk. kam.

„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo lengvą pergalę (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Pusė velnio“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Ažytėnai“ neturėjo problemų su „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:37 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ sutriuškino „Ažytėnus“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė lengvą pergalę (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Gemavila“ (55:81) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:49 val.)BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)II lygoje: sunki T.A.D. pergalė prieš Eldažnis & Limobus.lt krepšininkus (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 22:55 val.)