Birštono SC „Olimpas“ vs Klausučių alaus darykla (75:84)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Birštono sporto centras, Kęstučio g. 14, Birštonas, LT-59210

„Klausučių alaus darykla“ svečiuose pelnė pergalę

2023 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 21:26 val., peržiūros: 285

Vasario 9 dieną, Ketvirtadienį, Birštono sporto centro krepšinio salėje susitiko salės šeimininkai Birštono SC "Olimpas" ir salės svečiai Klausučių alaus darykla

Pirmasis kėlinys rezultatyvus. Abi komandos gan sėkmingai pelnė taškus. Visgi, dviejų taškų persvara Birštono SC "Olimpas" užbaigė šį kėlinį rezultatu 20:18

Antrasis kėlinys tapo kiek sunkesnis salės šeimininkams. Klausučių alaus daryklos žaidėjai pasinaudoję proga, kuomet "Olimpo" komandai kamuolys tiesiog nekrito pro lanką išsiveržė į priekį rezultatu 36:41

Po ilgosios pertraukos pailsėję Klausučių alaus daryklos žaidėjai taikliais tritaškiai atitrūko nuo salės šeimininkų dviženkle taškų persvara. Nors Birštono SC "Olimpas" komanda stengėsi sušvelninti esamą situaciją kėlinys buvo baigtas rezultatu 54:63.

Lemiamo kėlinio metu stabiliai persvarą laikiusi Klausučių alaus daryklos komanda nepaleido rungtynių iš rankų ir šias rungtynes baigė rezultatu 75:84 (20:18, 16:23, 18:22, 21:21)

Rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas Nr. 6 V.Juknevičius, savo atstovaujamai Klausučių alaus darykla komandai pelnęs 20 taškų bei išprovokavo 5 pražangas. Taip pat prie komandos pergalės prisidėjo Nr. 7 K. Vikšnaitis surinkęs 17 taškų. Žaidėjas Nr. 69 G.Stankūnas savo komandai pelnė 13 taškų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Dvigubą dublį pelnė žaidėjas Nr. 11 A.Mikučionis, kuris pelnė 12 taškų bei atkovojo 10 kamuolių. Taip pat 12 taškų pelnė žaidėjas Nr. 32 P.Juknevičius

Daugiausiai taškų Birštono SC "Olimpas" komandai pelnė Nr. 3 K.Juškevičius, surinkęs 20 taškų bei išprovokavęs 5 pražangas. Dvigubą dublį pelnė Nr. 40 R.Marcinkevičius pelnęs 14 taškų, atkovojęs 15 kamuolių bei išprovokavęs 5 pražangas. Taip pat 14 taškų pelnė žaidėjas Nr. 16 E.Keblikas, kuris taip pat perdavė 7 rezultatyvius perdavimus. Po 12 taškų pelnė žaidėjai Nr. 33 M.Seilius bei Nr. 11 J.Tamošiūnas

„Klausučių alaus darykla“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Klausučių alaus darykla“ iki paskutinių sekundžių trukusioje dramoje pasiekia 6 pergalę. (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:42 val.) „Klausučių alaus darykla“ po gražios kovos palaužė „Birštono SC „Olimpas“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 06:08 val.)G. Stankūnas atvedė „Klausučių alaus darykla“ ekipą į pergalę prieš MB „TR Project“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 21:59 val.)Nenuspėjama kova ir pergalė „Klausučių alaus daryklos“ rankose (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Arko“ užtikrintai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 00:28 val.)II lygoje: „Arko“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:21 val.)Nesulaikomas E. Serkevičius nukalė pergalę „Klausučių alaus daryklai“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)BC „Game On“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Klausučių alaus darykla“ komandai (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:49 val.)