Hidraulinės sistemos vs Kaunas Metal (51:57)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nerezultatyviose rungtynėse „Kaunas Metal“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (51:57)

2021 gruodžio 07 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 266

Gruodžio 7 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos reguliariosios sezono rungtynės tarp "Kaunas Metal" ir "Hidraulinės sistemos".

Rungtynes abi ekipos pradėjo nerezultatyviai, daugiau nei 7 pirmojo ketvirčio minutes "Hidraulinės sistemos" krepšininkams nepavyko pelnyti nė taško, kai tuo tarpu varžovai įmetė 9 tašus, po kurių ir jų puolimas iki kėlinio pabaigos sustojo, o pirmasis rungtynių ketvirtis baigėsi rezultatu - 3:9. Antrąjį ketvirtį abi ekipos ir toliau žaidė nerezultatyviai, "Kaunas Metal" krepšininkai surinko tuos pačius 9 taškus, kai tuo tarpu varžovai minimaliai pagerino savo pirmojo kėlinio įmestų taškų skaičių, po antrojo ketvirčio ekipas skyrė 8 taškai - 10:18.

Antrąją rungtynių pusė abi komandos pradėjo geresniu puolimu, "Kaunas Metal" ekipa per pirmas trečiojo kėlinio minutes sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą (12:23), tačiau spurtą surengę "Hidraulinės sistemos" varžovus prisivijo (25:27), visgi trečiajį ketvirtį geriau užbaigę "Kaunas Metal" savo persvarą išlaikė - 30:38. Didžiają ketvirtojo kėlinio dalį rungtynių eigą kontroliavo "Kaunas Metal", tačiau kėlinio pabaigoje "Hidraulinės sistemos" krepšininkai aktyviai spaudė ir provokavo varžovų klaidas. Likus kiek mažiau nei 2 ketvirtojo kėlinio minutėm tolimais M. Samuolio bei S. Klimkevičiaus metimais "Hidraulinės sistemos" dar bandė sugrįžti į rungtynes, tačiau to nepakako ir pergalę šventė "Kaunas Metal" – 51:57 (3:9, 7:9, 20:20, 21:19).

8 taškai

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Adma“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 20:30 val.)Labai nervingose rungtynėse ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:47 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Metal“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:16 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2022 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Kaunas Metal“ atkaklioje kovoje nusileido „Hidraulinės sistemos“ (2022 gegužės 30 d., pirmadienis, 21:36 val.)Po atkaklios kovos „Kaunas Metal“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Adma“ triuškinama persvara įveikė „Hidraulines sistemas“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 22:50 val.)Atkakliose rungtynėse penkiese žaidę „Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Remzos“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:45 val.)Išlaikė pranašumą „Lemora & Minaltra“ ir pavogė pergalę iš „Hidraulinės sistemos“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:22 val.)