Donelaičio vs Hidraulinės sistemos (68:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 10 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą

2022 kovo 10 d., Ketvirtadienis, 22:29 val., peržiūros: 296

Ketvirtadienį, Kovo 10 dieną, 20:40 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje, susitiko Įmonių lygos komandos „Donelaičio“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (6:6). Sužaidus dar 3 minutes be klaidų gynėsi ir „Hidraulinės sistemos“, kurie įsiveržė į priekį ir susikrovė 7 taškų pranašumą. Ketvirčio pabaigoje šeimininkams pavyko persverti rezultatą ir laimėti pirmąjį ketvirtį 1 tašku – 18:17. Antro ketvirčio pradžioje komandos pataikė po 4 taškus. Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 4 taškai (24:28). Kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė šeimininkų komanda, kuriems pavyko pabėgti į priekį 5 taškais – 35:30.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau veržėsi į priekį, tačiau pasikartojo praeito kėlinuko scenarijus, kur ketvirčio pradžioje „Donelaičio“ surengė sėkmingą atkarpą ir persvėrė rezultatą savo naudai – 55:47. Lemiamame žaidimas vėl vyko apylygiai ir sužaidus 7 minutes šeimininkams pavyko įsiveržti į priekį ir išlaikyti pranašumą iki rungtynių galo. Rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė „Donelaičio“ ir šventė pergalę, rezultatu – 68:63.

17 taškų

Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:58 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kaunas Metal“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (51:57) (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 22:25 val.)Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Kaunas Metal“ atkaklioje kovoje nusileido „Hidraulinės sistemos“ (2022 gegužės 30 d., pirmadienis, 21:36 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Adma“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 20:30 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Donelaičio“ tik po atkaklios kovos įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Donelaičio“ be vargo įveikė „Omega“ (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)