Kauno savivaldybė & Policija vs LSMU VА & Statybų vizija (57:46)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Tik trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelėje pasirodęs G. Klimavičius ištraukė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą į pergalę

2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 22:13 val., peržiūros: 1465

Vasario 12 dieną, sekmadienį, įvyko SC „ORIONAS“ 30+ lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Kauno savivaldybė & Policija“ bei svečių statusą turėjusių – „LSMU VA & Statybų vizija“ komandų. Vos penkiese rungtynes pradėję svečiai, visas rungtynes buvo besivejančių vaidmenyje, o „perlaužti“ rungtynių į savo pusę jiems taip ir nepavyko iki pat rungtynių pabaigos. Šeimininkai šventė pergalę rezultatu 57:46 (15:10, 15:12, 11:12, 16:12).

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų netaikliais metimais, o pirmuosius taškus rungtynėse svečių ekipos žaidėjas G.Davidavičius pelnė pataikydamas vieną baudos metimą. Rungtynėms įgaunant pagreitį, iniciatyvą į savo rankas pėrėmė šeimininkai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo trim taškais (9:6). Priešpaskutinę kėlinio minutę, “Kauno savivaldybė & Policija” komandos pranašumas pasiekė aštuonis taškus, tačiau svečiams iki antrojo kėlinio pradžios pavyko kiek aptirpdyti atsilikimą – 15:10.

Antrajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką ir tik įpusėjus kėliniui šeimininkams pavyko ir vėl kiek toleliau atitrūkti (25:16). Devynioliktą rungtynių minutę, skirtumas tarp komandų pirmą kartą tapo dviženklis (30:20). Iki kėlinio pabaigos svečiams pavyko sumažinti atsilikimą vos dviem taškais – 30:22.

Trečiajame ketvirtyje aikštelėje ir toliau vyrė emocinga kova, kurioje užtikrintai iniciatyvą savo rankose laikė šeimininkai. Įpusėjus kėliniui, po J. Kajoko dvitaškio metimo „LSMU VА & Statybų vizija“ komanda ir vėl priartėjo iki šešių taškų, tačiau, kaip jau ir ne kartą buvo nutikę rungtynėse, „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipa sugebėjo atstatyti dviženklį pranašumą (39:29). Kėlinį svečiai užbaigė sumažindami atsilikimą iki septynių taškų – 41:34.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje G.Rūkas bei M.Kleiza apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais. Abiejų komandų puolimas kuriam laiko „įstrigo“, o komandos keitėsi tik netaikliais metimais.Likus žaisti kiek daugiau nei trys minutes iki rungtynių pabaigos, po J. Kajoko dar vieno taiklaus dvitaškio metimo rungtynėse, komandas skyrė tik keturi taškai (48:44), tačiau tuomet savo žodį darė G.Klimavičius įmetęs tolimą metimą. Negana to, tas pats G.Klimavičius jau kitoje atakoje išprovokavo varžovo pražangą metant iš trijų taškų zonos. Visi trys baudos metimai buvo taiklūs. Svečiams nesugebėjus sėkmingai užpulti, dar kartą tolimu metimu varžovus nubaudė tas pats G.Klimavičius, o per paskutinę rungtynių minutę rezultatas nepakito, tad „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipa šventė pergalę rezultatu 57:46.

„Kauno savivaldybė & Policija“ ekipos gynėjas Gytis Rūkas svarbios pergalės priežastimi įvardino varžovų nesusirinkimą į varžybas:

Nu tai, kad varžovų susirinko kiek čin, penki ar šeštas ten vėliau atėjo, tai gal dėl to lengviau buvo ir atsilaikėm. Svarbios rungtynės, laimėjom, džiaugėmes, viskas gerai.

„Kauno savivaldybė & Policija“: Gytis Rūkas – 15 tšk., Dominykas Jasinskas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Giedrius Klimavičius – 9 tšk.

„LSMU VА & Statybų vizija“: Juozas Kajokas – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gražvydas Davidavičius – 10 tšk. (21 atk. kam., 6 išpr. praž.), Audrius Navickas – 8 tšk.

Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:11 val.)G. Klimavičiaus metimas paskutinę rungtynių sekundę padovanojo „Kauno savivaldybei & Policijai“ pirmąją pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)Dramatiškame trileryje „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)Per pirmą kėlinį 19 taškų pelnęs Marius Petrauskas išvedė „LSMU VA & Statybų viziją“ į pergalę (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:52 val.)Nė taško per lemiamą ketvirtį nepraleidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo sezoną (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 23:31 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)