Kauno savivaldybė & Policija vs Agentus (78:72)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“

2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 1679

Gruodžio 4 dieną, Kauno centro sporto mokyklos sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno savivaldybė & Policija“ (1-2) priemė svečius „Agentus“ krepšininkus (1-4).

Pirmajame ketvirtyje abiems komandoms puikiai sekėsi pulti, kas atsispindėjo rezultate. Įpusėjus kėlinukui rezultatas jau buvo 18:16. Per pirmąsias penkias minutes išsiskyrė abiejų ekipų snaiperiai – G.Klimavičius pataikė 3, svečių krepšininkas S.Jonaitis du tolimus metimus. Kėlinuko pabaigoje „Kauno savivaldybė & Policija“ spurtavo ir po R. Dabašinsko metimo pirmavo 28:21, tačiau T.Augutis, įmetęs 4 taškus paeiliui, sumažino šeimininkų persvarą iki 28:25.

Antrajame ketvirtyje ir toliau „Kauno savivaldybę & Policiją“ į priekį vedė R.Dabašinskas ir G.Klimavičius, tačiau „Agentus“ ekipa taip pat atrado lyderį savo gretose – N.Sivolovas per šį ketvirtį pelnė 16 taškų ir neleido aikštelės šeimininkams tolėliau pabėgti. Įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 51:45.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau „Kauno savivaldybė & Policija“ buvo priekyje, o tolimas taiklus A. Girdžiaus metimas kėlinuko viduryje šeimininkams leido įgyti ir dviženklį pranašumą 62:52. Tada „Agentus“ krepšininkai penkiais taškais paeiliui šiek tiek priartėjo, bet kėlinuko pabaigoje savo žodį tarė G.Rūkas, kurio keturi taškai paeiliui, vėl padidino „Kauno savivaldybės & Policijos“ pranašumą iki 66:57.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Agentus“ pakilo į lemiamą kovą. Taiklūs T. Augučio ir N. Sivolovo metimai sumažino šeimininkų persvarą iki 68:64, tačiau tada iškart G.Klimavičius apramino svečių žaidėjus, pasiųsdamas į krepšį taiklų tritaškį. Kėlinuko antra pusė buvo labai nerezultatyvi, bet tai buvo paranku „Kauno savivaldybėi & Policijai“, kuri išlaikė įgytą pranašumą ir šventė antrą pergalę paeiliui. Galutinis rungtynių rezultatas 78:72.

Po rungtynių „Kauno savivaldybės & Policijos“ žaidėjas R.Miladauskas kalbėjo: „iš tikrųjų, pirmoje pusėje labai gerai pataikėme, antroje pusėje snaiperiai galbūt šiek tiek pavargo, bet pagaliau penktose šio sezono rungtynėse galų gale jau turėjome centrą, tai tas krepšinis jau tapo šiek tiek panašesnis į tą klasikinį krepšinį, kada ir per aukštą žmogų galima sužaisti, plius dar pataikymas, tai ir turime rezultatą“.

Kauno savivaldybė & Policija: Giedrius Klimavičius – 22 tšk., Gytis Rūkas – 18 tšk. (10 rezult. perd.), Renatas Dabašinskas – 16 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Girdžius – 16 tšk. (11 atk. kam.)

Agentus: Nerijus Sivolovas – 24 tšk., Tomas Augutis – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Saulius Jonaitis – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Artūras Kaminskas – 10 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Agentus“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 18:52 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)Nė taško per lemiamą ketvirtį nepraleidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo sezoną (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)