SK „Vertigo“ vs Acme ‒ Jabra (57:45)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 16 d., Sekmadienis, 16:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

30+ lygos starte SK „Vertigo“ įveikė „Acme ‒ Jabrą“

2016 spalio 16 d., Sekmadienis, 18:33 val., peržiūros: 1420

Spalio 16 dieną, 16:45 val., Jachtklubo sporto salėje, susitiko 30+ lygos, SC „Orionas“ pirmenybių ekipos SK „Vertigo (šeimininkai) ir „Acme – Jabra“ (svečiai). Abiem ekipoms tai buvo startas šio sezono kovose.

Kaip ir įprasta sezono startui, abi ekipos nuo pat rungtynioų pradžios rodė labai daug noro, tačiau klaidos ir netaiklūs metimai buvo labai dažni svečiai. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui taiklūs M. Ručinsko metimai leido SK „Vertigo“ pirmauti 9:3. Į šį spurtą „Acme – Jabra“ atsakė D. Arlausko taikliais metimais, po kurių svečiai priartėjo iki 11:10. Tačiau sužaidę tiksliau, aikštelės šeimininkai po pirmo kėlinuko pirmavo 17:12.

Antrajame kėlinuke geresnį žaidimą rodė SK „Vertigo“ krepšininkai, kurie įpusėjus kėlinukui pirmą kartą šiame susitikime įgijo dviženklį pranašumą 28:16. Tada, ir toliau vedini ekipos lyderio D. Arlausko „Acme – Jabra“ krepšininkai surengė spurtą 0:9 ir priartėjo iki 29:25. Visgi, R.Buckus, keturiais iš eilės taškais ketvirčio pabaigoje, vėl nutolino SK „Vertigo“ iki 33:25.

Trečiojo kėlinuko pradžioje taškais apsikeitė abiejų ekipų krepšininkai Š.Kenstavičius ir D.Pukštys, po kurių taiklių metimų rezultatas buvo 38:30. Visgi, tuomet iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai, kuriems pavyko priartėti iki 43:39.

Ketvirtajame kėlinuke iniciatyvos ėmėsi SK „Vertigo“ įžaidėjas A.Dervinskas, kurio taiklūs metimai iniciavo aikštelės šeimininkų spurtą 9:0. Tuo tarpu „Acme – Jabrai“ pirmuosius taškus kėlinuke pavyko įmesti tik septintąją minutę, kuomet šeimininkai jau buvo nutolę dviženklia persvara. Kėlinuko pabaigoje SK „Vertigo“ tiesiog išlaikė turimą dviženklę persvarą ir šventė pirmąją pergalę, rezultatu 57:45 įveikę „Acme – Jabrą“.

Po rungtynių SK „Vertigo“ krepšininkas Š.Kenstavičius kalbėjo: „na, pirmas dalykas – negalėjo šiandien pilna sudėtis būti, tikrai trūko pagrindinių žaidėjų. Pirmos varžybos, mažai dar treniravomės, aišku, kojos dar nelaiko taip, kaip turėtų. Darėm dar daug klaidų, tokių, kokių nereikėtų daryti. Bet pradėjome pergale, o toliau tikėsimės gerinti žaidimą“.

SK „Vertigo“: Šarūnas Kenstavičius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Ručinskas – 11 tšk.

Acme ‒ Jabra: Darius Arlauskas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Kačinskas – 15 tšk., Darius Pukštys – 5 tšk.

„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Uno“ palaužė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:32 val.)Prastai startavę „Baltic Transline“ vėliau atsigavo ir susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 17:01 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)Antroje rungtynių pusėje atsitiesę SK „Vertigo“ įveikė „Šernus“ ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)