LSK „Technoera“ vs KK „Garliava“ (77:81)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“

2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 22:15 val., peržiūros: 1550

Kovo 29 dieną, ketvirtadienį, 20:00 val., Batėgalos sporto centre, įvyko pirmosios C lygos aštuntfinalio rungtynės, kuriose LSK „Technoera“ priėmė svečius KK „Garliavos“ krepšininkus.

Kaip ir dera pirmoms atkrintamųjų varžybų rungtynėms, abi ekipos rungtynių pradžioje sunkiai rinko taškus. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui 5:7 priekyje buvo KK „Garliava“. Bet LSK „Technoera“ labai greitai atsigavo ir po taiklaus E. Vaitekausko tritaškio pirmavo 15:12. Visgi, Ž. Kaminskio ir M. Satkevičiaus metimai kėlinuko pabaigoje leido svečiams būti priekyje 15:18.

Antrajame kėlinuke KK „Garliava“ dar labiau nutolo – po taiklaus V. Bereišos tolimo šūvio svečiai jau pirmavo 21:29. Kėlinuką LSK „Technoera“ užbaigė dviem taikliais E. Vaitekausko tolimais šūviais, kurie leido aikštelės šeimininkams šiek tiek priartėti 33:39.

Nors M. Satkevičiaus ir A. Kaminsko metimai trečio kėlinuko pradžioje leido KK „Garliavai“ padidinti savo pranašumą iki dviženklio 38:49, tačiau tada vėl iššovė E.Vaitekauskas, po kurio metimų LSK „Technoera“ priartėjo iki 48:51. Bet kėlinuką pabaigę dviem A. Kaminsko ir S. Pakalniškio tritaškiais svečiai vėl nutolo 50:57.

Ketvirto kėlinuko viduryje KK „Garliava“ vėl įgijo dviženklį pranašumą 56:68, bet aikštelės šeimininkai nesiruošė pasiduoti. Taiklūs E. Vaitekausko tritaškiai, kibi gynyba ir po taiklaus M. Kazakevičiaus metimo LSK „Technoera“ priartėjo iki kovinio atstumo 75:77. Visgi, taiklių baudos metimų dėka KK „Garliavai“ pavyko išlaikyti pergalę savo rankose, kuri leidžia jiems pirmauti serijoje iki dviejų pergalių 0:1. Galutinis rungtynių rezultatas 77:81 (15:18, 18:21, 17:18, 27:24).

LSK „Technoera“: Egidijus Vaitekauskas – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Kazakevičius – 21 tšk., Žilvinas Radzevičius – 16 tšk. (5 rezult. perd.)

KK „Garliava“: Marius Satkevičius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Vitkevičius – 17 tšk., Artūras Kaminskas – 16 tšk., Saulius Pakalniškis – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Garliava“ nesunkiai įveikė „Hermį“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)Visas rungtynes vargusi „Garliava“ iškovojo pergalę prieš septyniese žaidžiančius BC „Ambi & Alaina“ krepšininkus (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:21 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „ASU“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:33 val.)Įtemptose rungtynėse KK „Garliava“ susitikimo pabaigoje įveikė negausiai susirinkusią „ASU“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti KK „Garliava“ pranašumą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:41 val.)