Dumblas vs Kauno Rami (68:49)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 14:50 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Dumblas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į aštunfinalį

2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 16:02 val., peržiūros: 373

Balandžio 10 dieną Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos antros šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Dumblas" priemė svečius "Kauno Rami" komandą. Pirmas šešioliktfinalio rungtynes rezultatu 82:70 buvo laimėję "Dumblas".

Rungtynes geriau pradėjo "Kauno Rami", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 2:5. Vėliau komandos žaidė greitai, bet nerezultatyviai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Dumblas" pirmavo (6:5). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, sužaidus 10 min dviejų taškų persvarą turėjo "Dumblas" (12:10).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Dumblo" persvara padidėjo trim taškais (15:10). Bsaigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė devyni taškai (24:15). Šeštą minutę "Kauno Rami" paprašė minutės pertraukėlės, o persava buvo padidėjusi iki 14 taškų (29:15). Kėlinio pabaigoje "Dumblas" išlaikė 14 taškų persvarą (36:22).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 15 taškų (39:24). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Dumblo" persvara sumažėjo iki 11 taškų (40:30). Devintą minutę skirtumas sumažėjo iki aštuonių taškų (46:38), o minutės pertraukėlės paprašė "Dumblas". Per likusį laiką komandos taškų nepelnė.

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 12 taškų (50:38). Netrukus skirtumas šoktelėjo iki 19 taškų, o "Dumblas" varžovams atkūrti intrigos neleido. "Dumblas" laimėjo antras serijos rungtynes rezultatu 68:49 ir pateko į aštunfinalį.

9 taškai

„Olimpas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antrą kartą įveikė „Dumblą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 15:32 val.)„Dumblas“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus“ ir pateko į šešioliktfinalį (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 15:28 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Rhino“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Kauno Rami“ komandai ir užleido vietą aštunfinalyje (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Dumblas“ be didesnio vargo įveikė „Sparta“ ekipą (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 15:23 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Kauno Rami“ Komandą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 21:37 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Kauno Rami“ (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Dumblas“ ketvirtajame ketvirtyje palaužė savo varžovus ir įsirašė pergalę (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:37 val.)