Gatvės vaikai vs Dumblas (40:85)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 balandžio 03 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Dumblas“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus“ ir pateko į šešioliktfinalį

2022 balandžio 03 d., Sekmadienis, 15:28 val., peržiūros: 359

Balandžio 3 dieną Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "II" lygos antros 1/32 etapo rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai "Gatvės vaikai" priemė svečius "Dumblą". Pirmas serijos rungtynes rezultatu 54:68 buvo laimėję "Gatvės vaikai".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo "Dumblas" (3:4). Baigiantis pirmai kėlinio pusei trijų taškų persvarą turėjo "Dumblas", o komandos žaidė nerezultatyviai (3:6). Antroje kėlinio pusėje skirtumas padidėjo iki devynių taškų (11:20).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis "Dumblas" išlaikė devynių taškų persvarą (14:23). Ketvirtą minutę "Gatvės vaikai" paprašė minutės pertraukėlę, o tuo metu "Dumblas" pirmavo rezultatu 14:28. Antroje kėlinio pusėje skirtumas išaugo iki 29 taškų (18:47).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis skirtumas padidėjo dar keturiais taškais (53:20). Kėlinio viduryje rezultatas buvo 59:20. Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 41 taško (66:25).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, "Dumblas" išlaikė solidžią persvarą ir atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmame tarpusavio susitikime. Rungtynės baigėsi rezultatu 40:85.

15 taškų

„Dumblas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 16:02 val.)„Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antrą kartą įveikė „Dumblą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 15:32 val.)„Dumblas“ be didesnio vargo įveikė „Sparta“ ekipą (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 15:23 val.)„Dumblas“ turėjo vargo su „Gatvės vaikais“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)BC „Rhino“ patiesė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)Antroje rungtynių pusėje MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Dumblas“ ketvirtajame ketvirtyje palaužė savo varžovus ir įsirašė pergalę (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:37 val.)Atkakliose rungtynėse „DK-Team“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Gatvės vaikus“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gatvės vaikai“ įveikė KK „Žaibą“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Dumblas“ iššvaistė devyniolikos taškų persvarą, tačiau atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 15:46 val.)